wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 03 cze 2014 14:43

przeczytaj dokladnie moj post zanim na niego odpiszesz bo piszesz takie glupoty, ze nawet nie mam jak do tego sie ustosunkowac. Dwie linijki tak ciezko ze zrozumiemiem przeczytac?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 cze 2014 14:47

dopoki nie znajdziesz sily zeby sie ustosunkowac to jednak rada usera jest prawdziwsza, konkretniejsza i bardziej skuteczna

Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 03 cze 2014 14:57

widze, ze jedyne co umiesz robic to kazdemu w dupe wlazic :D

user nic nie zrobil tylko powtorzyl po kims kto wyzej to samo napisal a potem napisal mi ze do small claim nie trzeba prawnika- co powtorzyl po mnie rzekomo mnie poprawiajac bo tuman nie zrozumial ze napisalam ze wlasnie nie trzeba, wiec jedyne co zrobil to powtorzyl I namieszal nic nie wnoszac. A ty jedyne co zrobiles to mu w dupe wlazles tez nie wnoszac nic do tematu.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 cze 2014 15:02

8 postow na forum i juz tumany, wlazenie w dupe ... usmialem sie najbardziej z tym wlazeniem w dupe ... JA?!?! hahahahahahaha nie dosc zeby komukolwiek na tym forum to jeszcze userowi ??!!! podwojne buahhhahahaha

glodnemu chleb na mysli?

banita ... pierwszy wlazidup londynka :lol: nie powiem ... paru Pania to nawet chetnie :lol: :lol: :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 cze 2014 15:44

:shock: :roll: :lol: 8)

Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 03 cze 2014 15:46

banita pisze:dopoki nie znajdziesz sily zeby sie ustosunkowac to jednak rada usera jest prawdziwsza, konkretniejsza i bardziej skuteczna


:roll:

user pare zdan po kims powtorzyl + glupote od siebie napisal nie na temat a ty dupowlazie sie zachwycasz oh oh user pisze prawdziwie, konkretnie,skutecznie oh oh user to ja dupowlaz ooh..

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 cze 2014 15:50

user nastap sie bedem wsadzal ... krzycz jak zaboli :!:

droga kamilo, pustaki na tym forum maja krotka kariere a takie obelgi lataja mi w kolo mojego ch.. co userowi w d... zadadzam wlasnie

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 cze 2014 15:53

kamilapucil pisze:user pare zdan po kims powtorzyl + glupote od siebie napisal nie na temat a ty dupowlazie sie zachwycasz oh oh user pisze prawdziwie, konkretnie,skutecznie oh oh user to ja dupowlaz ooh..


Po Twoim tonie wypowiedzi od razu widać, że dawno nie byłaś na przeglądzie. W każdym razie, po nikim nic nie pisałem. Napij się melisy i przeczytaj jeszcze raz cały temat... :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 cze 2014 15:54

moze jej facet caly czas myli dziury bo ona tylko o tym dupowlazeniu w kolko

Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 03 cze 2014 16:37

usercostam pisze:
kamilapucil pisze:umowa slowna jest w tym kraju tak samo wazna jak I pisemna wiec to znaczenia nie ma. Mialam kiedys podobna sytuacje i udalo mi sie odzyskac pieniadze. Wystarczy, ze go postraszysz, ze wezmiesz te sprawe dalej tak jak ktos na poczatku napisal a niech sobie mysli co I jak I czy masz prawnika itp. Nie pisz nic o small claim bo to by wskazywalo, ze aplikujesz sama bez prawnika on nie musi tego wiedziec, napisz, ze podejmesz kolejne kroki bardziej sie przestraszy myslac co masz na mysli.
powodzenia:) mi sie udalo dasz rade.


Do Small Claims Court nie trzeba mieć prawnika, to nie jest to samo co założenie normalnej sprawy w sądzie. Wspomnienie o Small Claims Court w moim przypadku zawsze oznaczało pieniążki na koncie na drugi dzień (lub nawet w ten sam).

Postraszenie, że "weźmiesz sprawę dalej" tylko da do zrozumienia osobie po drugiej stronie, że nie wiesz co i jak. Jak się zapytasz prawnika, to każdy Ci powie aby dać do Small Claims Court.


pieknie, cudownie, skutecznie i co tam jeszcze dupowlaz napisal- mnie 'poprawiles' :roll: :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 cze 2014 16:40

kamilapucil pisze:
usercostam pisze:
kamilapucil pisze:umowa slowna jest w tym kraju tak samo wazna jak I pisemna wiec to znaczenia nie ma. Mialam kiedys podobna sytuacje i udalo mi sie odzyskac pieniadze. Wystarczy, ze go postraszysz, ze wezmiesz te sprawe dalej tak jak ktos na poczatku napisal a niech sobie mysli co I jak I czy masz prawnika itp. Nie pisz nic o small claim bo to by wskazywalo, ze aplikujesz sama bez prawnika on nie musi tego wiedziec, napisz, ze podejmesz kolejne kroki bardziej sie przestraszy myslac co masz na mysli.
powodzenia:) mi sie udalo dasz rade.


Do Small Claims Court nie trzeba mieć prawnika, to nie jest to samo co założenie normalnej sprawy w sądzie. Wspomnienie o Small Claims Court w moim przypadku zawsze oznaczało pieniążki na koncie na drugi dzień (lub nawet w ten sam).

Postraszenie, że "weźmiesz sprawę dalej" tylko da do zrozumienia osobie po drugiej stronie, że nie wiesz co i jak. Jak się zapytasz prawnika, to każdy Ci powie aby dać do Small Claims Court.


pieknie, cudownie, skutecznie i co tam jeszcze dupowlaz napisal- mnie 'poprawiles' :roll: :lol:


Pewnie gdy Bóg rozdawał inteligencje, to stałaś w kolejce po cycki?

Spróbuj zrozumieć, że takie sprawy rozwiązuje TYLKO Small Claims Court. Gdyby więc posłuchała się Twojej rady, wyszłoby na to, że jest nieogarnięta i opóźniłoby to tylko całą sprawę.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 cze 2014 19:11

kamilapucil pisze: tuman .


Hej, na to slowo tutaj na Londynku to ja ma copyrights.

8)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 08:51

kamilapucil pisze:pieknie, cudownie, skutecznie i co tam jeszcze dupowlaz napisal- mnie 'poprawiles' :roll: :lol:

wg tych wytycznych jak ktos mowi do ciebie prosze i dziekuje to od razu klekasz? nie przekrecaj cudzych slow bo i bez tego durnie wygladasz
Ps. 365 dni w roku wole byc dupowlazem niz 1 dupodajka tak jak ty ...

szoker2

Postautor: szoker2 » 04 cze 2014 09:13

Bardzo brzydko.

Ps. Kasa nie do odzyskania wg mnie. Bo wystarczy ze koles napisze ci teraz sms albo od na maila ze es le agrid pejment los mejd in kaszzz. Czy cos kolo tego. I ani ty mu nie udowodnisz ze nie bylo ani on tobie. Ba, on moze znalesc swiadka ktory to widziac.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości

cron