wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
NatBiel
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2014 19:54

matura , studia , kilka watpliwosci.

Postautor: NatBiel » 07 maja 2014 20:03

Czesc ;) . Pisze do Was o rade I odpowiedz na kilka pytan .Z gory prosze o szczegolowe I wiarygodne odpowiedzi iz jestem troszke zaklopotana. Wiem ze duzo odpowiedzi moglabym znalezc w starszych trmatach itd ale chcialabym wiedziec wszystko idnosnie mojej sytulacji.

A mianowicie ...
Przyjechalam do anglii rok temu
Od razu rozpoczelam nauke w College . Na dzien dzisiejszy zaliczylam juz wszystkie egzaminy na poziomie ESOL entry 3 (nie bylo to dla mnie problemem iz przez przypadek trafilam nie na ten level o powinnam) . Nie mam zaliczonej jeszcze matury iz musialam ze wzgledu na przyjazd zrezygnowac z nauki w pl . Teraz moja sytulacji jest na tyle dobra ze robie liceum dla doroslych przez internet aby w przysLym roku zdac mature, rowniez Od wrzesnia ide na kurs tu w anglii na travel and tourism z angielskim zeby miec jakis zawod. I tu rodzi sie kilka pytan .
1. Czy po ukonczeniu takiego liceum I zdaniu matury bede mogla smialo isc na studio w anglii ? Oczywiscie nie mowie o jakims prestizowym univerku ale dobrym.
2. Czy jezeli mam tu podjeta jakas nauke I w czasie kiedy bede szla na studia bede tu w anglii OK 2-3 Lata to przysluguje mi pozyczka studencka?
3.Czy wartime sie pakiwac w pozyczke studencka ? Przyznam sie ze bone sie troche brac taka pozyczke bo to nie mala suma.

Wiem rowniez ze teraz moglabym isc po entry 3 na GCSC ci jest duzo lepsze ale po 1 nie mam na to tyle funduszu bo niestety przekroczylam 19 lat I musze placic ponad 2 tys a kurs taki do studiow trwa 4 lata . No I rozwiazanie z natura daje mi mozliwosc pojscia na studia po roku a nie po 4 latach .
Co o tym sadzicie ?
Mulej lektury* I z gory dziekuje za odpowiedz

Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości