wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
thailand82
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2013 18:54

Zapłacę bardzo dobrze za znalezienie pracy

Postautor: thailand82 » 14 lis 2013 21:04

Witam

Z racji, że chciałbym wyjechać na wyspy szukam ofert pracy (praktycznie każda praca mnie interesuje).

Pracujesz w agencji pracy, masz możliwości zatrudnienia kogoś nowego ja Ci za pomoc zapłacę. Oferuję naprawdę bardzo dobre wynagrodzenie. Nie jest to forma łapówki czy coś w tym rodzaju ja będę miał pracę Ty też na tym zarobisz. I nie mówimy tu o kwotach PLN, ale realiach panujących w Skandynawii, więc za pomoc w pracy oferują naprawdę duże sumy. Wszystko do dogadania.

Jestem sprawny i silny fizycznie, więc mogę pracować przy każdej pracy, która będzie dawała perspektywy, przez co będę mógł realizować swoje plany rozwojowe.

Jeśli czytasz to i masz takie możliwości jak piszę, a masz dziewczynę chłopaka kasa na jakieś mega wakacje na Malediwach, w Tajlandii czy innym egzotycznym regionie by Ci się przydała napisz do mnie każdy będzie zadowolony.

Jeśli możesz coś pomóc i chcesz coś zarobić pisz na maila:

Obrazek

p.s., jeśli nic nie oferujesz, jesteś oszustem, chcesz dodać swoje 3 zdania nic niewnoszące do tematu szanujmy swój czas, bo czas to pieniądz.
p.s.2 jeśli czytasz to, a masz jakieś możliwości nie krępuj się pisać - dla mnie to opcja jak każdy inny biznes.

Facet, lat 31 wykształcenie wyższe techniczne.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013 14:24 przez thailand82, łącznie zmieniany 2 razy.

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 14 lis 2013 21:32

Prace w magazynie sam sobie zalatwisz, bez placenia komus za to, zreszta znajac realia tam panujace, przezycie jest trudne tutaj, nie mowiac juz o wakacjach w Tajlandii :lol:
Po drugie ten caly post to jakies nieporozumienie jest :D

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lis 2013 21:43

Kogos dobrze po...lo.

Za "taka kase" zapisalby sie na super kurs jezykowy a nie fundowal komus wycieczki za prace "podaj cegle" gdzie jezyka sie nie nauczy.

Co za ziolo w tym Pololandzie teraz pala?

:lol:

thailand82
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2013 18:54

Postautor: thailand82 » 15 lis 2013 17:18

[...]
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013 14:21 przez thailand82, łącznie zmieniany 1 raz.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: Zapłacę bardzo dobrze za znalezienie pracy

Postautor: ironick » 15 lis 2013 22:07

thailand82 pisze:Witam

Z racji, że chciałbym znacząco poprawić język szukam pracy na wyspach w zasadzie dowolnej (mogą być magazyny i inne prace fizyczne itp.)

.


to jedno twoje zdanie mowi wszystko.
taka prace jestes w stanie sobie sam zalatwic, nikomu nie musisz za to fundowac wczasow w tajlandii ;)
i o to mniej wiecej sie rozchodzi

ponadto pracujac na platformie tak czy siak przechodzisz badania, najpierw co 2 lata, jesli jestes starszy to co roku
za bardzo sie nie wczytywalam w twoj elaborat, bo brak w nim przecinkow, co bardzo utrudnia czytanie

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Zapłacę bardzo dobrze za znalezienie pracy

Postautor: marekleyton » 15 lis 2013 22:24

ironick pisze:
ponadto pracujac na platformie tak czy siak przechodzisz badania, najpierw co 2 lata, jesli jestes starszy to co roku
za bardzo sie nie wczytywalam w twoj elaborat, bo brak w nim przecinkow, co bardzo utrudnia czytanie


to i tak luzik, ja co pol roku mam badania ogolne a raz w roku sczegolowy laryngolog i okuluista
ostatnim razemomal nie uwalilem badan ze sluchu w komorze, hahha bylem po malej imprezce i kacorek meczyl a zamkneli mnie w budce i kazali wylapywac jakiec mysie piski

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: Zapłacę bardzo dobrze za znalezienie pracy

Postautor: ironick » 15 lis 2013 22:33

marekleyton pisze:to i tak luzik, ja co pol roku mam badania ogolne a raz w roku sczegolowy laryngolog i okuluista
ostatnim razemomal nie uwalilem badan ze sluchu w komorze, hahha bylem po malej imprezce i kacorek meczyl a zamkneli mnie w budce i kazali wylapywac jakiec mysie piski


mnie przy takim badaniu babka zapytala, czy cos slysze.
powiedzialam, ze nie, tylko jakies piski, a ona, ze to wlasnie to mam slyszec :D

thailand82
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2013 18:54

Postautor: thailand82 » 15 lis 2013 23:13

[...]
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013 14:21 przez thailand82, łącznie zmieniany 1 raz.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 15 lis 2013 23:28

czekaj, czekaj
bo wlasnie doczytalam - piszesz, ze piszesz o realiach skandynawskich,
a szukales pracy na platformie w pl?
czemu nie przez skandynawie?
skoro angielski nie jest twoim dodatkowymm jezykiem, domniemuje, ze jest nim jakis wlasnie skandynawski,
czy stamtad tez ciezko sie dostac na platforme?

thailand82
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2013 18:54

Postautor: thailand82 » 16 lis 2013 14:32

[...]
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013 14:22 przez thailand82, łącznie zmieniany 1 raz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 16 lis 2013 16:36

Ja napisałem, że szukam punktu zaczepienia czy to będzie magazyn z odzieżą czy to będzie fabryka osi samochodowych czy coś innego nie ma znaczenia


Ma znaczenie i to ogromne jezeli Twoim prawdziwym celem jest nauka jezyka - w wyzej wymienionych pracach jezyka sie NIE nauczysz.

thailand82
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2013 18:54

Postautor: thailand82 » 16 lis 2013 17:44

[...]
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013 14:22 przez thailand82, łącznie zmieniany 1 raz.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 16 lis 2013 18:07

thailand82 pisze:Wiesz, co mój znajomy 10 lat temu rzucił studia i wyjechał do Anglii nic ile mówił po Angielsku wciągnął go kolega. Początki miał trudne pracował przez agencje za mniejsze stawki, ale jak się rozkręcił sam znalazł pracę. W Anglii jest do dziś, język opanował na przyzwoitym poziomie, ale kiedy pracował chodził też na kursy.

Praca jest sposobem na realizację innych opcji przecież nie pracujesz 20h/dobę. Masz pracę na jednej zmianie chodzisz wieczorami na kursy. Zmiany niepasowane starasz się chodzić weekendowo. Ja byłem za granicą i wiem ile daje obcowanie w anglojęzycznym środowisku człowiek musi na przystanku, w sklepie używać języka i to jest sposób na obcowanie z językiem (szkoła nad jego poprawnym używaniem). Tak samo robią ludzie w Australii. Mało, kto leci na rok od tak sobie, aby wydawać z 7000 zł albo i więcej miesięcznie tylko na naukę i wakacje. Większość osób szuka dodatkowej pracy, aby ten pobyt wyszedł, chociaż na 0. Ludzie tam pracują po 20h tygodniowo, bo na tyle zezwala wiza i są zadowoleni, bo łapią dodatkowe doświadczenie, mają kasę, a więc i opcje, aby przedłużyć pobyt. Takie gdybanie taka praca niedobra taka zła, tutaj się nie nauczysz, tu nie warto to prowadzi, że każde rozwiązanie będzie złe. Popracuję jakiś czas, rozeznam w rynku złapię kontakty będę szukał lepszych opcji. Teraz nie mogę sobie pozwolić na niepewne rozwiązania, a polecę sam i coś znajdę. To nie lato, kiedy łatwiej jest szukać pracy, a w dodatku masa ludzi jest bez roboty, więc jaką mam szasnę, że znajdę coś, jeśli trafię w złe miejsce. Będę sobie tak jeździł od hotelu do hotelu po Anglii szukał może tu coś znajdę może tam.


mam wrazenie, ze gonisz wlasny ogon
najpierw piszesz, ze szukasz byle jakiej pracy i oferujesz za nia wakacje w tajlandii, pozniej, ze na takie wakacje sam sobie mozesz poleciec.
jak ci sie tlumaczy, ze na magazyny nie potrzeba ci znajomosci, to nie rozumiesz.
kto jak kto, ale skoro blondynka nie znasz to nie sugeruj sie iloscia postow (u niej akurat jest to jakosc, nie ilosc) i o rekrutacji mogla by ci co nieco powiedziec (wystarczy wrzucic w wyszukiwarke odpowiednie haslo)
co do platformy to sie mylisz - tak samo placi sie za stolek
automatyk (siedzacy przy biurku z nogami na stole) zarabia wiecej niz mechanik (na norweskiej platformie)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013 18:16 przez ironick, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości