wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
malesz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2013 07:44

UWAGA NA FIRMĘ GREEN EXPRESS, OKRADAJA PACZKI

Postautor: malesz » 21 lip 2013 07:46

UWAGA NA FIRMĘ GREEN EXPRESS lub ZIELONY EKSPRES Z KOSZALINA, ORAZ JEJ WŁAŚCICIELA WOJCIECHA TOKARZEWICZA. PRZESYŁANE ZA POŚREDNICTWEM TEJ FIRMY PACZKI SĄ OTWIERANE I OKRADANE, PODOBNO DLATEGO,ŻE ZAWARTOŚĆ NIE BYŁA ZGODNA Z REGULAMINEM. BZDURA, OSZUSTWO I BICIE PIANY. WYCIĄGNIĘTO Z MOJEJ PACZKI LEKARSTWO I NALEWKĘ DOMOWĄ, KTÓRA BYŁA PREZENTEM. REKLAMOWAŁAM BRAK MOJEJ WŁASNOŚCI U WŁAŚCICIELA FIRMY WOJCIECHA TOKARZEWICZA, KTÓRY OPOWIADAŁ BZDURY JAKOBY MOJĄ WŁASNOŚĆ ZATRZYMALI CELNICY, ALE O DZIWO NIE WYSTAWILI ŻADNYCH DOKUMENTÓW NA ZAJĘTE PRZEDMIOTY, BAJKI!!!!!! I FANTASY. OBIECAŁ MI JEDNAK ODESŁAĆ ZAWŁASZCZONE, JAK W KOŃCU PRZYZNAŁ, PRZEZ JEGO PRACOWNIKÓW, PRZEDMIOTY, POSIADAM NAGRANIA ROZMÓW TELEFONICZNYCH Z TĄ OSOBĄ. NIESTETY UPŁYNĄŁ MIESIĄC I NIE DOCZEKAŁAM SIĘ ZWROTU MOJEJ WŁASNOŚCI. TA OSOBA TO KRĘTACZ I CHACHMĘT PROWADZĄCY FIRMĘ W KTÓREJ OKRADA SIĘ PACZKI KLIENTÓW. OCZYWIŚCIE NIE ODBIERA TEŻ MOICH TELEFONÓW, TAK WYGLĄDA PROFESJONALNY SERWIS FIRMY GREEN EXPRESS- ZIELONY EKSPRES Z KOSZALINA I SLOUGH. OSOBY, KTÓRE ZOSTAŁY POTRAKTOWANE W PODOBNIE PRZYKRY SPOSÓB PRZEZ WOJCIECHA TOKARZEWICZA ORAZ STRACIŁY SWOJĄ WŁASNOŚĆ NA SKUTEK KRADZIEŻY W FIRMIE GREEN EXPRESS PROSZĘ O KONTAKT W CELU WSPÓLNEGO PODJĘCIA KROKÓW PRAWNYCH. Maria :( :(

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 21 lip 2013 10:06

Ehem, przesłałeś alkohol kurierem? Przecież to jest nielegalne, podobnie jak przesyłanie tytoniu.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 lip 2013 08:23

Mozesz mowic zamiast wrzeszczec?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 lip 2013 10:25

Sith pisze:Ehem, przesłałeś alkohol kurierem? Przecież to jest nielegalne, podobnie jak przesyłanie tytoniu.


Nie jest nielegalne, tylko wielu kurierów zastrzega sobie w regulaminie, że nie będą wozić.

np. przez parcelforce można bez problemu wysłać piwa czy wina do Polski, natomiast na mocniejsze alkohole już ma restrykcje.

Np. w regulaminie DHL nie ma nic o alkoholu, więc pewnie można wysyłać.

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 22 lip 2013 13:42

Ok, fakt, DHL nie przewozi jedynie tytoniu. Są jednak firmy, takie jak DPD czy FedEx, które zabraniają wysyłania zarówno alkoholu jak i papierosów. Jeśli ktoś akceptuje regulamin, a następnie płacze, to jest to tylko jego wina.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości