wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 07 cze 2013 15:01

emigrantka pisze:26k to jakies 1700 na miesiac po ppodatku/ubezpieczeniu

To jest dobra pensja? W Londynie?



Dobrze ze masz takie male wymagania Goral.


Wskaż te zawody w których ludziska zarabiają 26K+ na rok.
I ie zapomnij dopisać jakie jest wymagane wykształcenie.
26000 na rok to ponad 12 funtów na godzinę przy 8 godzinnym dniu pracy.
12 na godzinę to bardzo dobra stawka.
26K+ to stawka profesjonalisty, tyle nie zarobi żaden asystent ksero czy zmywak choćbyś nie wiem jak stawała na głowie, nawet w Londynie.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 07 cze 2013 15:02

Moim zdaniem zadając pytanie o salary expectations pracodawca ma okazję sprawdzić na ile ceni swoje umiejętności pracownik.

Odpowiedź "what can you afford" jest arogancka i nieprofesjonalna.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 cze 2013 15:04

goraluk pisze:12 na godzinę to bardzo dobra stawka.


Zalezy dla kogo - mnie by sie za taka stawke nie chcialo z domu wychodzic.

No ale jak widze masz duzo doswiedczenia jako asystent ksero , na zmywaku i w CAB jako woluntariuch wiec pewnie dla ciebie to duzo.

Nie mam zamiaru sie klocic.

Pracujac swoje 10 godzin tygodniowo masz te 120 na tydzien plus swoj "passive income" zasilki wiec pewnie dajesz rade :lol:

goraluk pisze:Wskaż te zawody w których ludziska zarabiają 26K+ na rok.
I ie zapomnij dopisać jakie jest wymagane wykształcenie.


No i tu widzisz wychodzi o co chodzi ..... Nie obracasz sie w kregach zarabiajacych ponad te magiczne 26k na rok wiec nie wiesz.

A w niektorych srodowiskach 26k na rok to wstyd by sie bylo przyznac.....

No ale kazdy orze jak moze (pisze tak zebys zrozumial)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2013 15:17 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 1 raz.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 07 cze 2013 15:12

blondynek pisze:
goraluk pisze:Jak pada pytanie o oczekiwane pieniądze to mamy do czynienia z konkursem kto zrobi więcej za mniej.
To może działać na stanowiskach niewykwalifikowanych ale jak mamy do czynienia z profesjonalistami, to stawka jest już ustalona z góry i jedynie może być potwierdzona na spotkaniu.


no napisze wprost - glupi jestes jak but!


Głupich szukaj w lusterku i wśród rodziny, jak widać po twoim nicku daleko nie musisz.

widac masz naprawde zero doswiadczenia w temacie pracy (ciagle zapominam o twoim CAB i passive income i 10h pracy tygodniowo ktore cie milionerem zrobily prawie ze :lol: )

wlasnie stanowiska niewykwalifikowane maja stawke ustalona...dostajesz 7.50 na godzine i koniec


Mają minimalną, jak by nie było minimalnej było by jak w Polsce, stąd gamedev przytacza pytania O oczekiwania finansowe.

profesjonalisci jak najbardziej negocjuja swoje stawki :roll:


Już ci pisałem nie raz, że twój nick bardzo oddaje twoje myślenie i poziom inteligencji.
Nikt nikogo nie będzie pytać o oczekiwania finansowe przy stawkach 26K+
Bo to oznacza, że firma jest niepoważna.
Stawki negocjuje się w kontraktach nie na stanowiska gdzie poziom płacowy jest ustalony.
Chyba, że piszesz o "profesjonalistach" twojego pokroju co to tyle wie ile wyczyta z linków i ile z tego zrozumie. To pewnie, tak, nie dziwie się, że z tobą negocjuje się stawkę czy dostaniesz 7,5 czy 6.5.

goraluk pisze:
W realnym świecie dobra pensja to wszystko ponad 26K.

:lol:
nie wiem z ktorej choinki sie urwales jesli tak niska granice minimum masz?

chyba ze w koncu - po 15 latach w UK - zabiasz 28K i dlatego tak ci sie wydaje :lol:[/quote]

Zarób 70% tego.
Mi bajek nie wciśniesz, może innym świeżym. Być może jak dodasz dochody całej twojej rodziny;) to pewnie się zgodzi, ale z twoją wiedzą to ty możesz co najwyżej ciągle wciskać, że CAB to nic ty masz największą wiedzę na każdy temat... wiedzę wyczytaną z linków.
Naprawdę masz bardzo dobrze dobranego nicka... to jedno ci się wyjątkowo udało idealnie oddaje poziom jaki reprezentujesz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 cze 2013 15:14

Boszeeeeeeeeeeeeeeeee jaki ty zalosny jestes.

Czytasz czasem to co sam piszesz?


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości