wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
ksiegarniamarty
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 14 lut 2013 14:55

Uczciwe ksiegarnie internetowe VS Nie uczciwe ksieagrnie-

Postautor: ksiegarniamarty » 26 maja 2013 14:26

Witam serdecznie

Zalozylam ten watek dla Wszystkich ktorzy lubia czytac a nie wiedza gdzie kupic ksiazki zeby nie zostac oszukanym.

Zalozylam ten watek dla Wszystkich ktorzy kupili ksiazki w ksiegarni i byli zadowoleni i dla tych ktorzy zostali oszukani.

Prosze wpisywac nazwy ksiegarni i podzielic sie doswiadczniem z ksiegarniami ktore sa uczciwe i nazwy tych ksiegarni ktore wedlug was nie sa, aby pozosale osoby nie zostaly oszukane .

Dziekuje i zycze milego dnia :)

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Postautor: marcinek33 » 28 maja 2013 09:32

Ja wszelką potrzebną wiedzę pozyskuje z http://www.angielski.slowka.pl/ - książki, gramatyka, tłumaczenia.

zuzaneczka20
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2013 21:29

Postautor: zuzaneczka20 » 29 maja 2013 21:33

A ja kupuje na ebay ewentualnie facebook u bardzo milej pani Marty, naprawdę, jesli chodzi o ceny to są godne uwagi. Wcześniej sprowadzałam sobie książki z Polski (bratowa zamawiała mi a później przysyłała do Angli), patrzałam na ceny książek które znajdują się na stoiskach w Polskich sklepach w UK. Niestety ceny jakie na nich widniały były szokujące, bardziej opłacało się sprowadzić z Polski.
Na szczęście poprzez koleżanke która też mnieszka w UK natrafiłam na Księgarnie Marty.
Polecam :)

mika612
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2010 19:27

Postautor: mika612 » 31 maja 2013 10:12

Hej

Ja kupuje przez internet z www.polbooks.co.uk Polska ksiegarnia w Glasgow. Wysylaja zamowienie w ciagu 24 godzin. Bardzo uczciwa i godna polecenia ksiegarnia.

Pozdrawiam,
Agnieszka

zfille8
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2014 20:28

Postautor: zfille8 » 03 maja 2014 20:48

Polecam www.polbook.co.uk, mozna znalezc ich ksiazki w wielu polskich sklepach w londynie. Ja kupuje od nich przez internet i maja bardzo duzo tytulow.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości