wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 09:51

Emade pisze:Kochani to przepraszam za zwrot "szydercy" ale myslalem powaznie ze zartujecie sobie ze mnie.
Ok, mowicie ze ochrona ale jakie musze miec uprawnienia do pracy w ochronie?
Polecacie jakas agencje?


No widzisz jakie super rady dostałeś:)
Jak b yś trochę dłużej poczytał to byś wiedział, że kółko gospodyń wiejskich: StaraBaba blondynek, rolmops jedyne co potrafi to ujadać:)))
A jedna nawet linki umie wklejać, się naumiała i teraz szpan pełną gębą. Nie ważne, że połowy z nich nie rozumie. Druga pie..., że jak będziesz pracować przy podcieraniu pupek dziadkom to będziesz key worker czyli ważna persona i dostaniesz szybko dom.
A jak się odezwiesz to cię zjadą... buheheheh
ps.
Czego oczekujesz od tych osób? Równie dobrze przejdź się w Polsce do rady kościelnej gospodyń i dostaniesz to samo:)

A wracając do tematu, masz na chleb, nie pali ci się grunt pod nogami - w czym problem?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 08 maja 2013 09:53

goraluk pisze:key worker czyli ważna persona


Ja sie poddaje w tym momencie.

http://en.wikipedia.org/wiki/Key_worker

http://www.hmrc.gov.uk/manuals/eimanual/eim21736.htm

Emade
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2013 19:01

Postautor: Emade » 08 maja 2013 10:16

Nie ma problemu. mam na chwile obecna 3tys emerytury ale chce tez pracowac za uczciwe pieniadze a w polsce to za 1200zl to ja nie bede pracowal tylko chce wyjechac i zobaczyc jak sie zyje na zachodzie. Mam wize do stanow ale wole gdzies blizej pracowac. W polsce meczy mnie ta zawisc brak usmiechu wyluzowania, sam jestem luzakiem lubie sport nie boje sie wyzwań tylko wiecie jak to jest w nowym miejscu. Skoro jest net to probuje sie czegos dowiedziec od innych polakow ktorzy sa za granica. Podziwiam kazdego bo wiem ze nie jest latwo na obczyznie. Dziekuje wszystkicm kochani za rady ale temat nadal otwarty.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 10:19

StaraBaba pisze:
goraluk pisze:key worker czyli ważna persona


Ja sie poddaje w tym momencie.


Wreszcie, może teraz forum to zacznie przypominać normalne forum z poradami a nie głupoty w stylu rozdawanie domu key worker.
Bo już ręce opadały ciągle tłumacząc jak dziecku w piaskownicy.
Weź jeszcze blondynka, numerowa i załóżcie forum kucharskie i psiarskie.
I nie zaśmiecajcie i trolujcie tu więcej.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 08 maja 2013 10:28

Poddaje sie ptasi mozdzku w sensiet tlumaczenia czegokolwiek tobie, naprawde szkoda zupelnie czasu.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 08 maja 2013 10:32

StaraBaba pisze:Poddaje sie ptasi mozdzku w sensiet tlumaczenia czegokolwiek tobie, naprawde szkoda zupelnie czasu.


Czy możesz już przestać zaśmiecać każdy wątek?
Zrób sobie jakiś wątek i tam pisz swoje wypociny a tak wpieprzasz się wszędzie, ze swoim trolowaniem, nikt nie wynosi od ciebie żadnej porady a jedynie co dajesz to obelgi - czy naprawdę admin tego nie widzi?
Idź i zajmij się naprawdę jakimś wątkiem o psach czy kuchni.
Stwórz sobie jakiś wątek gdzie będziesz mogła sama ze sobą rozmawiać jak większości wątków które sama zakładasz.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 08 maja 2013 10:35

o kotach zapomniales

a co do trolowania to ciebie nikt nie przeskoczy, nie martw sie


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron