wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 02 mar 2013 18:45

blondynek2 pisze:daro kapus...
wlazl w dupe widocznie komu tzreba...albo dal dupy :lol:

pedal zajechany :lol:
Słucham?To już wszystko co masz do mnie?

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 02 mar 2013 19:06

Jak dzieci z piaskownicy :D
Ile wy macie lat ze sie tak zachowujecie? Kurka, jestem na forum nie za dlugo, ale to co czytam powoduje u mnie odruch wymiotny, do jakiego tematu nie wejde, zawsze widze czworke czy piatke userow ktorzy zamiast odpowiedziec autorowi topiku, wzajemnie obrzucaja sie blotem..
Naprawde tak was to bawi?
To przechwalanie sie kto wiecej zarabia, kto ma wieksze mieszkanie, kto ma kota a kto psa :(
Mam wrazenie ze kazdy by tutaj kazdego utopil w lyzce wody, tacy zawzieci jestescie.
Chyba jest to moj ostatni post na tym forum, i wiecie co? Nie zaluje :D
A wy dalej trwajcie w tej wojence polsko-polskiej a angielskiej ziemi, powodzenia.

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 02 mar 2013 20:37

bombastik pisze:Jak dzieci z piaskownicy :D
Ile wy macie lat ze sie tak zachowujecie? Kurka, jestem na forum nie za dlugo, ale to co czytam powoduje u mnie odruch wymiotny, do jakiego tematu nie wejde, zawsze widze czworke czy piatke userow ktorzy zamiast odpowiedziec autorowi topiku, wzajemnie obrzucaja sie blotem..
Naprawde tak was to bawi?
To przechwalanie sie kto wiecej zarabia, kto ma wieksze mieszkanie, kto ma kota a kto psa :(
Mam wrazenie ze kazdy by tutaj kazdego utopil w lyzce wody, tacy zawzieci jestescie.
Chyba jest to moj ostatni post na tym forum, i wiecie co? Nie zaluje :D
A wy dalej trwajcie w tej wojence polsko-polskiej a angielskiej ziemi, powodzenia.


Widzisz, cała sprawę rozpoczęła emigrantka z blondynkiem.
Zwłaszcza blondynek wsadzała swoje teksty, przeważnie nie związane z tematem i się zaczynało - prześledź wątki to zobaczysz jak zawsze było.
Ponieważ nie było innego wyjścia, ja zacząłem od wczoraj robić dokładnie to samo co blondynek czy emigrantka. I widzisz jak szybko się skończyło.

blondynek2
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2013 17:37

Postautor: blondynek2 » 02 mar 2013 20:50

blondynek sie zawsze na temat wypowiada - jak jest w temacie

i ewentualnie prostuje wypociny twoje lub drugiego glaba :)

i potem ewnetualnie wdaje sie w potyczki slowne z nudow z dwoma glabami :lol:

wystarczylo ze jeden z drugim sie przyplatal i [piii...] to forum - iloscia bzdurnych postow, bzdurnymi info (przodownictwo dla goraluk zakresie 'wydaje mi sie') i totalnie nie na temat gdzie liczy sie ilosc nie jakosc :roll:

ale, nie wy pierwsi, nie ostatni -nie takich kretynow sie przezylo

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 02 mar 2013 21:06

Tobie dupy dawalem?Nie pamiętam.Marzycielka.Kapuś?Sama sobie wydeptałaś taką droge.Winnych szukasz? wszystkich przeżyjesz?daj Boże Tylko nie oglądaj za dużo filmów z Lambertem.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 02 mar 2013 22:06

daro43 pisze:Słucham?To już wszystko co masz do mnie?



Obrazek

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 02 mar 2013 22:18

blondynek2 pisze:blondynek sie zawsze na temat wypowiada - jak jest w temacie

i ewentualnie prostuje wypociny twoje lub drugiego glaba :)

i potem ewnetualnie wdaje sie w potyczki slowne z nudow z dwoma glabami :lol:

wystarczylo ze jeden z drugim sie przyplatal i [piii...] to forum - iloscia bzdurnych postow, bzdurnymi info (przodownictwo dla goraluk zakresie 'wydaje mi sie') i totalnie nie na temat gdzie liczy sie ilosc nie jakosc :roll:

ale, nie wy pierwsi, nie ostatni -nie takich kretynow sie przezylo


Następnym razem głupio się nie wymądrzaj tylko zapytaj. A tak wyszło na to, że jesteś błazen.
Bo prostowanie własnych bzdur bzdurami jeszcze większymi, tylko pokazywało jakie nic jesteś. mam ci przypomnieć?
Zwłaszcza jak totalnie o czymś pojęcia nie masz i jedyne co potrafisz to linka zapodać z googli... Co nie raz ci pisałem, że linki to nie wszytko, ale jak widać do twojej łepetyny blondynki to nie dociera.
Owszem może i forum inaczej wyglądało, bo ty wszechwiedząca krynica wiedzy z googli i linków uchodziłaś tu za guru? I co ja się pojawiłem i zostałaś błaznem?:)) ze swoją kumpelą StraBaba, która nawet rzucić palenia nie potrafi i jedyne co osiągnęła po 20 latach to councilowskie mieszkanko na wschodnim Londynie? Ty nawet tego nie osiągniesz, bo ty zawsze będziesz tylko wynajmować, na więcej cię po prostu intelektualnie nie stać - to jest właśnie ten problem.
Jedyna twoja obrona to bluzgi i obrażania... sama wystawiłaś sobie świadectwo. Zwłaszcza cię to uderzyło jak ja zacząłem robić dokładnie to samo co ty!
Następnym razem jak na jakiś temat nie masz wiedzy praktycznej to sieć cicho najwyżej zapytaj... a linki schowaj dla siebie.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 02 mar 2013 22:25

clon2goraluk pisze: ja się pojawiłem i zostałaś błaznem?:)) ze swoją kumpelą StraBaba.



Obrazek

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 02 mar 2013 23:14

za co wam sie tak mod do dupy dobral? jakiesgos az tak bluzgania nie widze,ale mozem nie przyuwazyla :roll:

blondynek2
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2013 17:37

Postautor: blondynek2 » 02 mar 2013 23:27

goraluk - wypracowania to tzreba bylo w szkole pisac...teraz juz troche za pozno - i jak wspomnialam - ilosc nie swiadczy o jakosci w twoim wypadku :lol:

jak zwykle - za niewinnosc :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 03 mar 2013 07:50

(Ponieważ nie było innego wyjścia), ja zacząłem od wczoraj robić dokładnie to samo co blondynek czy emigrantka. I widzisz jak szybko się skończyło.[/quote] GORALUK?może to TY jesteś tym kapusiem? Raz byś się przyznał :wink:

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 03 mar 2013 09:40

Z "Bezsenność w Londynie"

Jak wieść niesie, tego weekend'u została w Hyde Parku zgwałcona wolność słowa... Czyż to nie w HP jest osławiony Speakers Corner . Miejsce dyskusji, debat , przemówień publicznych? Bardziej lub mniej poprawnych na ktore policja nawet przymyka oko jeżeli nie występuje tam jawna profanacja (zgłoszona)

Wolności słowa i myśli na wolnym powietrzu - chciało by się zakrzyknąc...

"Nie" - kneblowaniu ust bez publicznego w publicznym miejscu wyjaśnienia, jeżeli ma się styl oczywiście , mogłoby się rzec ...

Chyba, że nastepne miejsce chcemy zamienić w umierajace getto...

Z tak optymistycznym tonie , chwilowo kończy...
Wasz nocny , ale mocny reporter...

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 03 mar 2013 10:54

Brejker - ale dlaczego piszesz gdzie popadnie??? Reporter z prawdziwego zdarzenia trzyma sie jednego czasopisma, z ktorym wspolpracuje....A może ty jestes niezależny??
Masz racje - bany polecialy i moze się przydały - lecz, nie wszyscy co je dostali zasłużyli na nie - może sami na wzajem się pozgłaszali .... W każdym razie @emi i @No To Co się nie sklonowali... Szkoda bo lubie ich czytać :-)

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 03 mar 2013 11:11

Tutaj jest bardziej zlokalizowane w temacie...

Kiedy przyjdzie czas na opowoastke bedzie w jednym skupionym miejscu :)

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 03 mar 2013 11:12

NoToCo bana nie dostała, bo nie miała za co dostać. Klonować się też nie będzie, bo uważa to za żałosne.

Nie odzywam się, bo nie mam nic do powiedzenia, po prostu :)

Ja uważam, że bany były zasłużone.

Wygłaszania swoich opinii - jak najbardziej - ale po ludzku, kulturalnie...


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości