wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 28 lut 2013 18:34

NoToCo pisze:Dlaczego mamy wymagać kultury tylko od daro a nie od innych?


:)

Ciesze sie ze ta dyskusje przez moment dalo sie sprowadzic na wlasciwe tory.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 18:43

Co mnie Goraluka laska obchodzi? Tykala zone pare postow temu idz sie zona zajmij itd.Caly czas tyka , tak jak Ty lubisz tykac Goraluka wzajemnie sie tykacie.Tylko on sie zlosci a Ty masz poprostu ubaw i polewke bo po to tu jestes jak sama napisalas.Dla rozrywki.Nie ma klotni Ciebie tez nie ma.Dostajesz sygnal zaraz wspolnie atakujecie, i robi sie jazda.Poprostu podoba sie Tobie co pisze Emigrantka i odwrotnie.Razem jestescie silne co nie widzisz tego?Przeciez kawal zadziory z Ciebie.Ja odpisuje komus a wy czepiacie sie kuzwa o jakas pieprzona literke.A same nie raz bledy robicie i inni tez, ja to samo.Za to na szubienice mam isc?Przemyslcie tez swoje zachowanie nie tylko odbijajcie pileczki w moja strone.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 18:51

Widze ze Odin patrzy z boku i widzi wiecej niz zainteresowani, ma chlodne oko i widac ze jest sprawiedliwy.Ok.Nie jestem ani pijakiem ani lekomanem tylko pale co jest wada bo sam wiem o tym.A te tabletki, betony Blondynek skoncz ta wojne tak madrze potrafisz pisac ludziom porady.Wroc do tego co dobrze robisz, mowie szczerze.A nie zakladac tematy Daro na idola i inne.I brac udzial w posmiewiskach.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 19:10

Blondynek podjelas rozmowe ok .Dziwisz mi sie?jak ja od 10 lat nie pisze po polsku ani listow ani smsow.Szkole konczylem 27 lat temu.Myslisz ze czlowiek nie zapomina gdzie u a gdzie ó.Popatrz jak studenci po szkolach pisza z Polski na londynku ich gan.Ale i na kompie piszac nie raz sie mozna pomylic ja widze nieraz takie byki i nic nie komentuje bo i po co?Ale Ty musisz ,skoro tak to gan i poprawiaj innych.Mlodym tym bardziej powinno byc wstyd czy nie?Ja tu zaczolem pisac po latach nie pisania w moim ojczystym jezyku sorry ale chyba mam prawo do bledow.I uwierz mi staram sie jak moge by ich nie robic.Ale nie drwijcie.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 19:46

Zmieniasz temat jak wypowiadasz cholera to slyszysz ze jest ch?czy samo h?nie,,, slyszysz np?ć ż ś sz cz,,,, a nie czy w zdaniu jest u czu ó.Wlasnie maja jezyk polski uszczuplic o te ś ć zobaczymy co im wyjdzie.Zjec jest obcokrajowcem Blondynek w domu po angielsku rozmawiamy jak juz do tego zmierzalas.Corka? znowu sama pierwsza na temat rodziny piszesz nie ja.Pare lat mieszka w Irlandi i miala na poczatku klopoty z ich jezykiem ale jest po anglistyce i swietnie dala sobie rade,ale Ty napewno po Irlandzku sie ni w zab nie dogadasz.No moze cos zrozumiesz?Z zona? nie badz smieszna.Na migi.Wlasnie wyzbywamy sie z naszego zycia jezyka polskiego.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lut 2013 19:51

1) Nuigdy nigdze nie pisalam ze moj maz umarl - wymysliles to sam.

2) Milion razy pisalam ze nie robie nic nielegalnego, ze mam zgode na wynajecie pokoju, ze lokatorka ma umowe. Z uporem maniaka twierdzisz ze klamie i ze ty wiesz lepiej.

3) Z uporem maniaka wmawiasz sobie i innym ze pije - chociaz milion razy pisalam ze nie pije. W ogole nie pije.

Wymyslasz mi jakies chore zyciowe historie, udawadniam (linkami, cytatami) ze NIE masz racji - ty z uporem maniaka trzymasz sie swoich omamow/wersji nieprawdziwych.

To ze napisalam "zajmnij sie zona" - proste, twoich wypocin mam po same uszy i byloby ciekawie jakby cie tu chociaz na rok nie bylo.

Wypisujesz bzdury w odpowiedzi na posty ludzi pytajacych o cokolwiek. Ktokolwiek cie sprostuje (ze nie masz racji - bo w 99% nie masz racji) to zaraz twoj wrog.

Jezeli nie jedziesz na prochach - moze jednak powiniens.

O tym ze jestes niski, lysy - pisales sam tu na forum. O tym ze zona miala raka tez pisales tu sam na forum szukajac jakichs oklaskow bo sie nai opiekowales i pamietam jaki miales wtedy odzew (i to nawet nie ode mnie) na ten temat - ze to normalne chora zona sie opiekowac i ze oklaskow za to od nikogo nie powinienes sie spodziewac.

Ja nigdy nie pisalam ze maz umarl, ze nielegalnie wynajmuje pokoj, ze pije - to sa wymysly twojej chorej wyobrazni i chociazbym na glowie stanela to ty wiesz lepiej wszystko na moj temat.


Wiec moze to i racja - wlaczam ignora kompletnego na ciebie od tecj chwili.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 20:19

Poszukaj wpisow na smietniku albo niech moderator przywroci co kiedys pisalas.Raka? komus pisalem kto byl w temacie.Skrzetnie to wykorzystalas, Pisalas po smierci meza bylam sama z corka i musialam sobie dac rade, moze gdzies wycieli bo duzo masz powycinanych postow.Jeszcze raz, nie tykam meza .Bo i po co.To jak dalas zdjecie baby nad przepascia walacej niby (mnie )w leb z tylu i potem wpisy tykajace moja zone.Owszem skrzywdzilas nie mnie tylko kobiete wspaniala ktorej nie znasz.Wpisy gdzie ja mieszkam itd.Nie pisz po moich wpisach i nic nie pisz w moim temacie wlacznie z cytatami moimi i mysle ze sie odwalisz w koncu.Bo ja Cie tez od dzisiaj ignoruje koniec mojej wypowiedzi.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lut 2013 21:11

daro43 pisze:Pisalas po smierci meza bylam sama z corka i musialam sobie dac rade,


Nigdy w zyciu niczego takiego nie pisalam ani tu ani nigdzie indziej.

Ani nic innego o co mnie wiecznie "oskarzasz" w swoich urojeniach.

Skrzywdzilam ciebie? Twoja zone? :shock:



W poscie o raku twojej zony napisalam ze tez mialam raka, w ub roku, 3 stopnia wiec w pore zlapanego i wycieto przez to nerke i nadnercze . I zebys sie przestal nad SOBA uzalac. Jak tobie si posty/piszacy myla albo do konca nie doczytasz czy tez nagminnie przekrecasz wszystko co czytasz to juz twoj problem.

O zony zajadach sam pisales. Strasznie kulturalnie z twojej strony.


Wiesz momentami szkoda mi ciebie bylo bos tak tepy ze az przykro ale na dluzsza meta nie ma cie co zalowac bo ty bajkopisarz jestes, sam nad soba bez powodu sie uzalasz, sensacji szukasz/probujesz robic, teorie spiskowe widzisz wszedzie, wrogow sam sobie robisz i na to nie ma nic innego jak dobry lekarz i prochy.

Idz do lekarza moze jeszcze nie jest za pozno chociaz szczerze watpie.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 28 lut 2013 22:32

Masz taki charakter nie jestes bez winy ja tez bo dalem sie wciagac sam na wlasne zyczenie w spory.Jestes typem dominantki i chcesz miec wszystko i wszedzie pod kontrola.Burzysz sie jak ktos jest innego zdania.Ale wpisy chamskie tez opanowalas wybacz ludzie to widza , mnie olej ,czym predzej tym ufff lepiej.Kropka, nie pisz do mnie juz Ci nie odpisze.Trzymaj sie z dala.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 lut 2013 22:44

Nie chodzi o "inne zdanie".

Chodzi o oczernianie, wprowadzanie w blad, podawanie (glupota/niewiedza - nie wazne jaki powod) blednych informacji.

Na TYM watku bede pisac to na co mam ochote, po to ten watek zalozylam.

Na kazdym innym bede cie omijac jak ....

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 01 mar 2013 00:43

odinn pisze:
NoToCo pisze:Moim zdaniem nie powinno tu być miejsca dla osób, które nie potrafią wyrazić swojego zdania nie obrażając innych, a takich tu niestety nie brakuje.


Troche wrzucilas wszystkich do jednego wora razem, blondynka, daro, emigrantke, rolmopsika itd itp.

Kazdy bierze obraze swoja miara jak widac...


W zazartej dyskusji czesto to spotkasz, i to trzeba trzymac na wodzy... ehh emocje.

No zobaczymy co bedzie dalej.


No to jestem smuszona sie wypowiedzieć - proszszszsz....

Jestem uzytkownikiem tego forum od baaardzo niedawna, oczywistym jest, ze nie znam ludzi i obyczajów.... staralam się, nie wadziwszy, nikomu przedstawić siebie i naszkicować jakiś profil osobowy, zakladając wątek dla niepokornych - bo sama taka jestem - niepokorna, odezwało się kilka osób i w bardzo miły sposób przygarnęło do grona forumowiczów - jednocześnie nie oceniając zbyt pochopnie....Dzień po dniu spotkałam się z takimi i innymi reakcjami na moje wypowiedzi - niezgadzających się ze mną, nie mam zamiaru na siłę przekonywać do swoich racji - ale też nie uważam nikogo za IMBECYLA, tylko z tego powodu.....Jeżeli dokładnie przyjrzeć sie moim wypowiedziom - staram się dbać o to, żeby były one poprawne i w miarę na poziomie - w innym wypadku - sama sobie wystawiam opinię ( niezbyt pozytywna).... nawet na najcięższą artlerię, zachowując zimną krew, odpowiadam z przymróżeniem oka.....
Daro, niestety, wbił sobie do głowy, że istnieje na forum spisek - mający na celu szkalowanie jego osoby.... Zdumiewające??? Czyżby???
A może zwyczajnie większość jasno myślących osób, widzi rzeczywistość podobnie - a odmiennie od Daro???? Poprawność stylistyczna i ortogrraficzna jego postów, pozostawia wiele do życzenia....Czasem to aż oczy szcypią - i nie są to tzw literówki...O NIE!!!
Nie podobaja mi sie obelgi i wyzwiska, jakimi obrzuca wszystkich bez wyjątku na prawo i lewo...... Nie mam w zwyczaju opowiadać zbyt dużo na forum publicznym o sobie - a i tu nie zamierzam tego robić.... W UK jestem wystarczająco długo, żeby utrzeć nosa niejednemu mądrali - nie będę tego robić za wszelką cenę...
Mam swoje zdanie na różne tematy i nie muszę uzyskiwać poklasku publiczki - nie przeszkadza mi również krytyczna uwaga.... ale TAKTOWNIE I NA POZIOMIE - a nie w stylu "co ty pir**isz" albo "strzel w parapet" itp
I faktycznie @emigrantka i @blondynek mają z Daro siedem światów - dziwie się, że jeszcze mają nadzieję na jakiś przebłysk człowieczeństwa w omawianym osobniku....
No - skończyłam 8)
Pozdrowionka


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron