Tematy związane z ogólnie pojętą muzyką. Więcej o koncertach i imprezach można dowiedzieć się na stronie www.londynek.net/wydarzenia/ można tam również dodać wydarzenie które ukarze się na stronie głównej londynek.net
pigeon
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2008 12:53

Produkcja muzyczna

Postautor: pigeon » 14 kwie 2008 12:56

Jako poczatkujacy producent/inzynier dzwieku chetnie nawiaze wspolprace (praktyka) z muzykami na zasadzie wspolnego "grania", wymiany doswiadczen i ogolnie hobby zwiazane z muzyka. Pzdr.

PatrolSAX
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2008 21:43

Produkcja muzyczna

Postautor: PatrolSAX » 07 maja 2008 21:56

Jestem saksofonista - jaka konkretnie wspolpraca Cie interesuje? Jesli mowa o muzyku sesyjnym to ja sie na to jak najbardziej pisze! Doswiadczenia mam za soba na tym instrumencie jakies 12 lat. Pozdrawiam

pigeon
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2008 12:53

Postautor: pigeon » 16 maja 2008 13:13

Dzieki bardzo za odpowiedz! Szukam raczej miejsca dla siebie przy produkcjach/koncertach niz muzykow do stworzenia albumu. Chcialbym nabrac wiecej praktyki. W kazdym razie mam Twoj kontakt - jakby co dam znac:-) Pzdr.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 19 maja 2008 18:58

Popytaj w studiach nagran, wytworniach, tego tutaj sporo w UK, moze Cie przyjma na praktyki.


Wróć do „Muzyka/Muzycy/Koncerty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości