Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
karoha
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2011 15:08

szkoła w uk farmacetyczna

Postautor: karoha » 01 gru 2011 15:12

czesc
szukam w anglii szkoły policealnej ktora przygotowuje do zawodu technika farmacji... wiem ze tutaj wogole nie ma takiego zawodu bo sa albo asystenci albo sami magistrowie. Moze wiecie czy jest jakas szkola ktora ksztalci jako technik...?? moze jakas polska?? Z góry mowie ze nie chodzi mi o studia tylko raczej cos policelanego/. a moze znacie kogos kto tutaj uczyl sie jako technik farmacji i tutaj pracuje??

Tommy90
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2012 00:37

Postautor: Tommy90 » 21 sty 2012 00:55

Minęło sporo czasu i nikt nie odpowiedział. Zostawiam info dla potomnych.

Farmacja w UK poziom 'policealny' (jeśli w ogóle tak można napisać) - http://www.cityandguilds.com/57265.html

namiadlez
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2012 14:03

Postautor: namiadlez » 18 lut 2012 14:12

Moze troche nie na temat, ale moze sprobuj znalezc prace u producenta farmaceutycznego? Nawet bez kwalifikacji mozna zaczac od najbardziej podstawowych rol. Ja pracowalem dla takiej firmy przez ponad 12 miesiecy i dosc duzo wiedzy i doswiadczenia zdobylem w ten sposob.

Mariolazturka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2012 11:02

Postautor: Mariolazturka » 22 lut 2012 11:06

Nie znam nikogo, kto ukończył taką szkołę za granicą tym bardziej u nas, ale może rzeczywiście warto zainteresować się tymi praktykami. Przeszukaj wszystkie zagraniczne apteki medyczne praca dla nich może okazać się cenną pozycją w CV. Poodwodzenia!


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości