Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
fatty
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 23 lis 2012 22:59

Postautor: fatty » 23 lis 2012 23:04

czy ktokolwiek z Was slyszal o Grafton College na Shepherds Bush? teraz jest nabór studentów, ale nie wiem czy warto - to miejsce nie robi na mnie najlepszego wrazenia - jakies takie ...scruffy

fatty
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 23 lis 2012 22:59

Postautor: fatty » 25 lis 2012 00:40

Dziéki Blondi (Blondynko/u)!
Potwierdzilas to co sama myslalam. Rzeczywiscie, z tych linków które wrzucilas jasno wynika ze nie ma sobie co zawracac tym d.... Tym bardziej, ze jak widzé p.dyrektor collegu robi karieré from council houses to counting thousends, lol.
Od take away z kurczkami do dyr college'u. zresztá na serio, lokal wygláda podejrzanie i obskurnie, staff chyba jeszcze gorzej - chusty, cekiny, wiécej chust z cekinami :roll: OK, zyjemy w spoleczenstwie multikulturowym, wszyscy mamy jakies tradycje, ale jak do cholery ja idé do pracy to bez szemrania zakladam koszulé i spódnicé albo kantki a nie kierpce i zapaské. ale to juz chyba dygresja nie na temat.
Na Londynku od jakiegos czasu codziennie pojawia sié to ogloszenie;
Witam, otrzymałem dobrą propozycje na temat studiowania na koszt państwa Brytyjskiego,sponsorowaną przez Rząd.



Uczelnia oferuje HND-Kurs Higher National Diploma in Busines lvl 5 Po skonczeniu ktorego bedzie mna przejsc na lvl7
Okres nauczania to 2lat 3 semestry w kazdym,zajecia odbywaja sie 2razy w tygodniu-sam ustalasz sobie w jakie dni chcesz uczeszczac. Rok szkolny rozpoczyna sie w Styczniu2013r Tak że oferta jest dość interesująca zważywszy na to iż rząd płaci okolo 11tys rocznie dofinansowania na każdą osobę która zapisze sie do collegu(te pieniądze są dla studenta nie dla collegu)
Jednak nie wszyscy mogą wziąść udział w dofinansowaniu warunkiem jest dłuższy pobyt w UK niż 3lata i angielski komunikatywny.Więcej inforamcji na telefon(liczba miejsc ograniczona)

te 'studia' to wlasnie w grafton college. Pojechalam, napisalam assessment, ale wlasciwie juz od wejscia podejrzewalam ze to strata czasu. Polska rekrutatorka (ta od ogloszenia) nota bene bardzo sympatyczna, ale mocno niedoinformowana. nie pozostaje mi nic innego jak szukac dalej. Jeszcze raz serdecznie dziéki za b. rzeczowá pomoc.

fatty
Gastarbeiter
Posty: 63
Rejestracja: 23 lis 2012 22:59

Postautor: fatty » 26 lis 2012 21:37

Dziéki, naprawdé mi pomoglas Blondi x


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości