Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
rotations77
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2016 20:21

Re: Kursy elektryczne w Londynie?

Postautor: rotations77 » 14 mar 2016 20:44

Witam kolegow . Kilka dni temu skonczylem 17 edycje u Michala Wilmowskiego . To co czytam , wszystkie zarzuty pod adresem Michala sposobu prowadzenia kursu to jakies nieporozumienie , albo wypoweidzi frustratow ktorzy bardzo by cos chcieli ale z jakichs powodow nie moga . Przed zarzuceniem komus czegokolwiek odwiedzcie miejsce o ktorym piszecie . To co ja moge powiedziec to jesli ktos chce sie nauczyc czegos , pomimo bardzo przyspieszonej formy kursu uwierzcie mi bez problemu tego sie tam dowie . Siedemnastka jest podzielona na dwa spotkania tydzien po tygodniu . Pierwszy tydzien poswiecony jest faktycznie ksiazce , temu jak sie nia poslugiwac zeby zdac egzamin . I na pierwszym spotkaniu nie ma raczej rozmowy na techniczne tematy .
Po pierwszym spotkaniu dostajecie prace domowa ( nic do nauki na pamiec ) , i na nastepny tydzien zaczynaja sie pytania i odpowiedzi . Jesli ktos nie ma pytan trudno zeby sie czegos dowiedzial i nauczyl , a od Milachala nie wymagajcie ze wylozy wam elektryke od A do Z w 10 godzin . Napewno nauczy was jak zdac siedemnastke , wyjasni jak sie zrzeszyc itd , a jesli czegos nie zrozumieliscie ( bo lubicie rozumiec lub wiedziec ) uwierzcie mi ze Michal wam wszystko wyjasni . Chlopak ma wiedze praktyczna i teoretyczna , i bronie go bo jest spoko koles chciaz niezle mnie zgolil :-) , ale nikt mnie do wydawania pieniedzy nie zmuszal takze sie nie czepiam ;-) . Poza tym jest tam jeszcze Pani Monika ( pozdrawiam ) ktora ma olbrzymia wiedze . Jednym slowem profesjonalna firma ktora wywiazuje sie z tego co pisze na swojej stronie . Ja wracam nidlugo na PAT i napewno pozniej cos jeszcze . Pozdrowienia od ,, Czarnego konia '' kursu :-)

KursyDlaElektrykow
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2012 09:45

Re: Kursy elektryczne w Londynie?

Postautor: KursyDlaElektrykow » 06 wrz 2016 11:38

KUPUJAC KURS 17 EDYCJI DO 30 WRZESNIA 2016 OTRZYMUJESZ PAT TESTING KURS I EGZAMIN GRATIS*
TEGO JESZCZE NIE BYLO ZAOSZCZEDZISZ £229 !
SZCZEGOLY TEL:02088100776

Materiały do nauki w domu 17th Edition+ Egzamin 17th Edition - £150

Kurs 17th Edition (1-dniowy) + Egzamin - £249 (11 WRZESNIA)
Pat Testing GRATIS

Prowadzimy weekendowe kursy elektryczne. Gwarantujemy wysoką zdawalność egzaminów City & Guilds oraz NICEIC. Wiecej informacji znajdziesz na naszej stronie www.smartsisters.co.uk
Czekamy na Twoje pytania:
• Tel: 0208 8100 776
• Mob: 075 0303 3535
• E-mail: info@smartsisters.co.uk

Facebook: Smart Sisters
https://www.facebook.com/smartsisters


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość