Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
Mariusz19
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2010 14:44

Re: 17 Edycja Fast Track w Blusok

Postautor: Mariusz19 » 11 wrz 2010 14:47

lestek pisze:Właśnie po skończeniu pisania postu zerknąłem na strone kolegi wilmowskiego i widzę następny smaczek: 17 Edycja Fast Track!

Ciekawe czy tym razem kolega Michał będzie na zajęciach prezentował pytania w trybie fast? ;) A może do skończenia kursy wystarczy deklaraccja gotowości jego uczestników do zdania egzaminu?

Koledze Michalowi proponuję zrobienie następnego kursu pt: "17edycja w 15 minut" - i to bez wychodzenia z domu - wystarczy że chcesz zostać elektrykiem i jesteś - trzeba tylko zapłacić. A potem radź sobie sam.

Pozdrowienia dla pseudo nauczycieli.

Lestek


Widzę, że jakieś zamieszanie tu z kursem fast track w firmie Blusok.
Dostałem maila o Kursie 17 edycja FAST TRACK. Wklejam tylko suche fakty:

Kurs 17 edycja FAST TRACK w Blusok (www.kursyelektryczne.com) jest programowo identyczny ze standarwowym kursem 17 edycja:

- 10 pełnych godzin zajęć w sali, które sa rozbite na 2 (FAST TRACK) a nie na 4 spotkania (kurs standardowy)

- Spotkania w wersji FAST TRACK są co 2 tygodnie (po 5h) , w standardowej co tydzień (po 2,5h).

- Kurs 17 edycja FAST TRACK kierowny jest do osób dojeżdzających z odległych okolic. 2 długie spotkania zamiast 4 to oszczedność w dojazdach.

- Centrum treningowe Blusok rekomenduje kurs standardowy 17 edycji, jeśli to tylko możliwe.


Osobiście nie wierze w nauczanie korespondencyjne, przez Skypa, z ebaya, czy co tam jeszcze. Wersja z dwoma a nie 4 spotkaniami lekcyjnymi to już spora dogodność dla dojeżdzających.

Mariusz

lestek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:04

Bzdury

Postautor: lestek » 12 wrz 2010 00:24

...
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010 00:30 przez lestek, łącznie zmieniany 1 raz.

lestek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:04

Re: PAT Testing (do Lestka)

Postautor: lestek » 12 wrz 2010 00:26

Założyłeś nowe konto żeby słać pochwały na temat kolegi Wilmowskiego? Jeśli rejestrujesz się i wysyłasz swój post chwalący jakąś firmę znaczy że albo sam ją prowadzisz albo robisz to za kasę. Kolegi Michała nie podejrzewam o pisanie na forum bo ma z tym trudności więc stawiam, że pracujesz dla niego.

Bez komentarza.

btw. uprawnienia do inspekcji to Inspection and Testing a NIE Testing and Inspection ;) więc kolego nie pisz o tym o czym nie masz pojęcia.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010 00:32 przez lestek, łącznie zmieniany 2 razy.

lestek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:04

Re: 17 Edycja Fast Track w Blusok

Postautor: lestek » 12 wrz 2010 00:29

Odstąpię za dramo materiały szkoleniowe do 17 edycji i PAT testingu od Wilmowskigo w wersji elektronicznej.

Sami się przekonajcie jak wygląda kurs.

Zainetersowanych prosze o maia z namiarami, wysyłam niezwłocznie.

Lestek

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 12 wrz 2010 19:26

a co to za kurs lestek? czego tam ucza? :D

zzibi
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2010 14:11

Re: PAT Testing (do Lestka)

Postautor: zzibi » 12 wrz 2010 20:47

lestek pisze:Założyłeś nowe konto żeby słać pochwały na temat kolegi Wilmowskiego? Jeśli rejestrujesz się i wysyłasz swój post chwalący jakąś firmę znaczy że albo sam ją prowadzisz albo robisz to za kasę. Kolegi Michała nie podejrzewam o pisanie na forum bo ma z tym trudności więc stawiam, że pracujesz dla niego.
Bez komentarza.
btw. uprawnienia do inspekcji to Inspection and Testing a NIE Testing and Inspection ;) więc kolego nie pisz o tym o czym nie masz pojęcia.


lestek pisze:Witam Szanownych Forumowiczow.
Poszukuje szkoly lub centra szkoleniowego gdzie moglbym zrobic kurs dla elektryka i zdac egzamin to sie chyba nazywa 17stka z przepisow elektrycznych.
Najlepiej jesli to bedzie miejsce w Londynie lub okolicach.
Czy ktos moze juz to robil i moze mi polecic dobre miejsce.
Lestek


Masz jakieś rozdwojenie jaźni?

Pytasz o kursy, potem sam sobie na post odpisujesz, a gdy ja się z tobą po prostu nie zgadzam to mnie atakujesz? Trochę kultury... Jeśli nie potrafisz zaakceptować odmiennego zdania, to trudno.

Wiec jak z tym Testingiem? Inspection and Testing mówisz?
A może by tak Inspection, Testing and Verification? Ja jednak nie napiszę, że nie masz pojęcia. Tylko nie dodawaj, "of Electrical Installations" bo robi się śmiesznie.

Tylko proszę, nie zmieniaj zdania i nie edytuj swoich postów co chwile - dostosowując się do tego, co inni piszą jak liść na wietrze. Chyba twe zdanie niewiele warte musi być...

muzzy2500 pisze:Witam

No to jak wszyscy tak chwala BLUSOK to tez sie dolacze, mialem rowniez przyjemnosc zrobic sobie 17 edycje i testing, zdalem za pierwszym razem jest okejka, ale fakt faktem ze samemu tez trzeba troszke w domu postudiowac
Polecam

Krol napinki z ostatniej lawki


A może Lestek myślisz, że muzzy2500 też jest opłacany przez Wilmowskiego? Ma dopiero 90 postów, podczas gdy inni w tym temacie poniżej 10 w chwili, gdy to piszę... Czekaj, czekaj - ty też nie masz wiele...

I muzzy2500 jeszcze chwali firme www.blusok.co.uk to pewnie zmowa jakaś ;)

zzibi
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2010 14:11

Postautor: zzibi » 12 wrz 2010 21:34

aina24 pisze:a co to za kurs lestek? czego tam ucza? :D


Uczą jak zdobyć brytyjskie uprawnienia elektryczne. Obecnie pare firm to robi. Większość oferuje darmowe wprowadzenie, wiec można jechać i się przekonać za darmo.

Wiem na pewno, że 2 albo nawet 3 z nich prowadzą zajęcia po polsku:


- "Blusok" Michała Wilmowskiego
adres: www.blusok.co.uk i www.kursyelektryczne.com

- "Smart Seven" jako trenerzy są podani Pawel i Magda
adres: www.smart7.co.uk

- PWWB przy POSKu
adres: www.pwwb.co.uk



Na stronie w Wilmowskiego rozkład zajęć wygląda najpełniej, wiec chyba najwiecej ludzi tam chodzi.

lestek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:04

Blusok - bzdury

Postautor: lestek » 12 wrz 2010 21:52

POpatrz na daty i nie ośmieszaj się.


Widzę, że odpowiadasz na posty nie czytając całego wątku. A jednak agitka ha ha ha ha ha


Tym mnie upewniłeś w tym, że zarejestrowałeś konto jedynie po to aby zrobić agitkę. Żałosne.

muzzy2500 jak dotąd nie wypowiedział sie na temat twych peanów pochwalnych Wilmowskiego, więc o camon???

Daj już spokój kolego Wilmowski ;)

lestek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:04

Postautor: lestek » 12 wrz 2010 21:57

aina24 pisze:a co to za kurs lestek? czego tam ucza? :D


Wyślij maila to Ci podeśle materiały za które ludzie płacą po 250 :)

Pozdro
Lestek

zzibi
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2010 14:11

Re: Blusok - bzdury

Postautor: zzibi » 13 wrz 2010 14:44

Lestek,

Więc ja jestem Wilmowskim? Ty masz jazdy
Cóż, nie przekonam cię, że czarne jest czarne a białe jest białe :)

Lestek, mnie się wydaje, że o prostu boisz się konkurencji Michała.
Pewnie działasz na zlecenie Pawła Chłodnego z firmy Smart7 ;)

lestek
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:04

Blusok - bzdury

Postautor: lestek » 13 wrz 2010 21:25

Działam na zlecenie CIA.

Dziwne, że wilmowski ma taką moc, że ludzie nigdy nie będąc wcześniej na forum, dostają olśnienia – rejestrują się, aby wykrzyczeć światu jakie to wspaniałe kursy prowadzi po czym znikaja.

Masz tutaj przykład:

rob210474
http://forum.londynek.net/viewtopic.php?t=6385

Zarejestrował się napisał, że ciepły mocz mu poleciał po nogach jak zobaczył wilmowskiego i zniknał z forum.


MichalSzczepaniak
http://forum.londynek.net/viewtopic.php?t=6408

Jak wyżej.. ha ha

Ciebie to też dotyczy..

Więc nie pitol takich głupot kolego Wilmowski.
Prawda cie wyzwoli. Bądź cierpliwy.

Staszekkkk
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2010 09:30

Postautor: Staszekkkk » 14 wrz 2010 09:39

Dzień dobry
Uprzejmie donoszę, że zalogowałem się pierwszy raz, zwykle tylko czytam....tłumaczę się bo widzę, że jest to tutaj bardzo ważne w tej dyskusji , nie można się po prostu ot tak na luzie zalogować, ale wypowiedz Pierwszego Polskiego Agenta CIA wywołala uśmiech na mojej twarzy. To podobno pozytywny odruch :D
No i ciśnie mi się pytanie trochę z innej beczki: czy Londynek płaci za statystyki ???? Bo nie wierzę żeby normalni pracujący ludzie mieli czas i ochotę na liczenie kto? Ile razy napisał? I dlaczego?no i najważniejsze czy temat był wart rejestracji????? No dla mnie był i jak londynek płaci to byłbym zainteresowany..
Zawsze chętny na fuszki
Efbiaj

Staszekkkk
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2010 09:30

Postautor: Staszekkkk » 14 wrz 2010 10:47

jak to o co chodzi?
liczymy ilość wypowiedzi na forum na ten temat, sam temat zszedł na drugi plan.
Jesteś w czołówce. no może nie w tym temacie :lol:

Pozdrawiam


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości