Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
izbiz
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017 11:43

Szkoły policealne w Polsce

Postautor: izbiz » 12 maja 2017 11:26

Witam, tak jak w temacie, odłożyliśmy trochę pieniędzy i najwyższy czas wracać do domu. Po powrocie chciałabym zdobyć jakiś konkretny zawód, a ponieważ zawsze interesowałam się wizażem pomyślałam o szkole policealnej Dziewulskich: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charak ... tylizacji/ co o tym myślicie? Z tego co czytałam to najlepsza szkoła tego typu w Polsce, a po niej dużo osób dostaje się do pracy do TV. Czuję, że to jest właśnie zawód dla mnie.

werabam
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2017 08:25

Re: Szkoły policealne w Polsce

Postautor: werabam » 16 maja 2017 07:00

no w Polsce mało jest takich sensownych szkół policealnych. znam kilka słabych, ale żadnej sensownej. moge jedynie odradzać, a nie doradzac

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Szkoły policealne w Polsce

Postautor: Wiki93 » 07 cze 2017 11:35

Ja tak samo jakoś sama chodziłam do szkoły policealnej. I w połowie zrezygnowałam. Byłam wręcz zażenowana jak prowadzący prowadzili zajęcia, jaką mieli wiedzę. Robili podstawowe błędy, które dziecko w podstawówce już nie robi. Ale za to mamy dobre szkoły ponadgimnazjalne. Takie jak technika czy licea. U mojej siostry w szkole mają pracownie z komputerami firmy Appla. Specjalnie na http://ispot.pl/mac-mac-mini sprawdzałam ile taki komputer kosztuje. I są to małe pieniądze. A kupić takich ponad 20 dla dzieciaków to już coś. Nauczyciele chcą czegoś nauczyć te dzieciaki.

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Szkoły policealne w Polsce

Postautor: irekss » 16 lip 2017 08:43

A jeżeli chodzi o studia np we Wrocławiu - po jakich kierunkach nie powinno być problemu ze znalezieniem zatrudnienia?

bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Re: Szkoły policealne w Polsce

Postautor: bobsher » 17 lip 2017 05:34

Z pewnością dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego. I nie na poziomie podstawowym, ale co najmniej średniozaawansowanym czyli minimum B2.
Tradycyjne zawody z czasem będą wypierane - już teraz widać wyraźnie ten trend. Medycyna wciąż będzie zapewniała duży awans majątkowy, kolejne zawody to te z branży IT, zarówno związane z technologiami internetowymi czyli programowanie jak i e-commerce, a więc handel internetowy. Przykładowe kierunki: www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-podyplomowe


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron