Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
lylya
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2016 22:37
Lokalizacja: Leicester

Rozpoczęcie nauki bez Matury w UK

Postautor: lylya » 14 sie 2016 22:47

Hey, chciałam się dowiedzieć gdzie mogę rozpocząć naukę w UK, mając 20 lat, pracę (w miarę elastyczną) i brak matury, jak i nie ukończone Liceum. Niestety mam tylko Gimnazjum za sobą, chciała bym iść w kierunku fotografii i grafiki komputerowej w tym zdobyć specjalizację i się rozwijać, ewentualnie HR dodatkowo. :wink:
Z językiem nie jest najgorzej, kwestia obcowania tylko z angielskim i sobie nadrobię zaległości jakieś. No i muszę to tak rozegrać, by zarobić i się uczyć, nie inaczej. jeżeli chodzi o uniwerwerek, nie koniecznie chce się porwać na uniwersytet od razu, nawet miło by było skończyć 'A' level, jak się da. Może mi to ktoś troszkę przedłożyć, wyjaśnić? :)
Z góry dziękuję.

kaziktv
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2016 23:18
Lokalizacja: Plymouth
Kontaktowanie:

Re: Rozpoczęcie nauki bez Matury w UK

Postautor: kaziktv » 23 paź 2016 23:31

Hej,
Myślę, że będziesz musiała przedstawić portfolio swoich prac. Kwalifikacja z angielskiego i matematyki- jakakolwiek by Ci się przydala. Generalnie to kryteria wstępu zaleza od kursu. Skontaktuj sie ze szkola ktore oferuje kursy jakie Cię interesują, zloz aplikacje a reszte dowiesz sie na interview. Pozdrawiam


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości