Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
marius1123
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2015 02:28

Na życiowym rozdrożu - kursy?

Postautor: marius1123 » 25 gru 2015 02:46

Dzień dobry

Mam 30 lat. W Anglii jestem od kilku miesięcy i od jakiegoś czasu męczy mnie myśl, aby coś zmienić. Moja praca jest monotonna i chyba najprostsza, najmniej prestizowa i możliwie najnizej opłacana - otóż pracuję dla agencji w magazynie. Panuje w niej ciągła monotonia i brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju lub awansu. Dodam, że nie mam rodziny w Anglii, więc praca jest dla mnie najważniejsza, no i mam sporo czasu.
Pomyślałem o jakichś kursach.

I teraz moje pytanie:
Czy możecie mi podać jakie kursy nalezy skończyć aby zostać:
1. Informatykiem - programistą.
2. Programistą CNC.
3. Operatorem CNC.

Chciałbym poznać ścieżkę rozwoju, by zostać każdym z powyższych. Od czego zacząć? Jakie są angielskie nazwy kursów? Czy znacie jakieś kursy w Swindon lub okolicach ? Znalazłem kurs CNC trwający 5 dni, ale wydaje mi się to tylko wyciąganiem kasy, bo przecież w 5 dni nie da się tego nauczyć...
Chciałbym pracować i jednocześnie uczęszczać na jakiś kurs, ale nie potrafię żadnego kursu znaleźć...

Dziękuję za pomoc

Totalny
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 06 sty 2016 12:59

Re: Na życiowym rozdrożu - kursy?

Postautor: Totalny » 06 sty 2016 13:38

Programista JAVA zarabia średnio około 40 tyś. funtów rocznie, więc całkiem sporo.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości