Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
Yamaha90
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2015 10:41

Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: Yamaha90 » 11 lis 2015 10:45

Cześć !

Potrzebuje małej pomocy, mieszkam na Northolt i poszukuje szkoły językowej. Pomoże ktoś ? Poranne godziny i w miarę nie droga :) Ewentualnie gdzies dalej :)

Z góry dzięki !

Ula

Agazdunska
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2014 15:33

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: Agazdunska » 18 lut 2016 17:07

Czesc Ula,
Czy znalazlas juz szkole jezykowa? Polecam Avalon School of English. Ucza bardzo dobrze z naciskiem na komunikatywny angielski plus oczywiscie gramatyka.
Pozdrawiam,
Aga

Michalina33
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2016 08:04

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: Michalina33 » 14 mar 2016 08:09

Też słyszałam o tej szkole kończyła ja moja przyjaciółka i chwali ją sobie do dzisiaj

nammzz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2016 17:15

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: nammzz » 06 gru 2016 17:21

Skuteczna nauka języka angielskiego to coś co oferuje wiele firm, ale nie wszystkie przekazuję wiedzę w odpowiedni sposób. Szkołą która nauczyła mnie języka angielskiego jest Empik School niesamowite podejście do klienta, kursy język angielski dla początkujących to u nich renoma, indywidualne podejście do klienta to kolejny atut, rewelacyjnie uczą !

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: elabarbara » 21 mar 2017 18:35

Bardzo fajną ofertę mają w szkole http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-katowice Ja osobiście chcę się zapisać na kurs języka włoskiego w Katowicach ponieważ moja koleżanka z pracy już tam uczęszcza i bardzo sobie chwali zajęcia. W wakacje wybieram się do Rzymu na urlop więc język włoski bardzo mi się przyda by porozumieć się z osobami w sklepie itd. Więc korzystam z okazji i sama się przekonam co wyniknie.

Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: Bloom15 » 12 maja 2017 07:53

Jeśli mogę coś doradzić to będzie to szkoła językowa w Polsce. Tak tak. Wiele szkól prowadzi kursy online, gdzie możesz nauczyć się angielskiego o wiele taniej niż lokalnie ( swoją drogą to trzeba przyznać, że ceny kursów językowych w ostatnim czasie dosyć sporo wzrosły.....).

Zerknij sobie na ofertę online Empiku:
https://empikschool.com/pl/kursy-online

Kursy odbywają sie tam w niewielkich grupach.

Maaatys
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2018 12:13

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: Maaatys » 10 kwie 2018 12:41

W necie jest sporo ofert tego typu. Moim zdaniem ten intensywny kurs rosyjskiego online może być niezłym pomysłem https://rosyjski.pro/kurs-jezyka-rosyjskiego-online-od-rosyjski-pro/ :) Zresztą sprawdźcie sami :)

millama
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2018 05:18

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: millama » 25 sie 2018 17:14

Teraz coraz większy nacisk kładzie się na naukę języków obcych. To w sumie bardzo cieszy. Wiele osób dorosłych ma problem a dzieci uczą się już w przedszkolach. Na przykład na takich kurach https://www.[piii...].pl/292-dwujezyczne-dzieci Szkoda że kiedyś nie podchodzono tak do tematu. Teraz przynajmniej znajomość jednego języka do obowiązek.

mbialek138
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2019 15:48

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: mbialek138 » 07 sty 2019 16:03

Dla tych.,ktorzy chcą się nauczyć języka angielskiego polecam M&M English School. Szkoła prowadzona przez Panią Martę, lektora z 20 letnim doświadczeniem .Co prawda szkoła znajduje się w Polsce ale Pani Marta udziela lekcji przez Skype-a
Tu znajdziecie kontakt.
mmenglishschool.prv.pl.

magkowal
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2019 13:57

Re: Szkoła językowa - poszukuję. :)

Postautor: magkowal » 11 sty 2019 13:59

Moim postanowieniem noworocznym jest nauka hiszpańskiego, dlatego za poleceniem koleżanki zapisałam się do szkoły Berlitz. Jak na razie byłam na dwóch zajęciach, ale już bardzo mi się spodobało i wierzę, że wytrwam w moim postanowieniu. :)


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron