Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
shockov
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2015 17:43

Kontynuacja liceum w UK.

Postautor: shockov » 17 mar 2015 17:44

Cześć! Obecnie uczę sie w drugiej klasie liceum(jestem pełnoletni),niestety mam nie ciekawa sytuacje bo grozi mi pozostanie w 2 kl. i trochę mi to nie na rękę bo chciałbym wyjechać z kraju,własnie do Londynu. I rozważam taki pomysł,alby zostawić szkołę w Polsce,wyjechać do Londyn,i zacząć szkołę tam od nowego roku , czy jest jakaś możliwość żebym uczęszczał do szkoły na tym poziomie edukacji co liceum? Co musiał bym zrobić aby dostać się do takiej szkoły? I czy musiałbym ja zaczynać od pierwszego roku? Język angielski mam opanowany w mowie i piśmie,gdyby była możliwość kontynuowania mojej nauki w UK,zapisałbym się na kurs aby doszlifować moją znajomość języka.Dziękuję z góry ;)

madziaborucka
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2014 18:21

Re: Kontynuacja liceum w UK.

Postautor: madziaborucka » 30 mar 2015 16:02

Ale zdajesz sobie sprawę, że w tych krajach masz zupełnie inny system edukacji? No i jakoś musisz tam zarobić na życie. Zawsze zostają polskie szkoły zaoczne, ale wtedy musisz sam się uczyć,a jeśli w dziennym liceum Ci to nie idzie to wątpię, żeby chciało Ci się do tego przysiąść w tygodniu po pracy. :)
Ogółem nie jechałabym w ciemno na Twoim miejscu bo można się przejechać. Wszyscy mówią, że w Anglii jest tak pięknie i cudownie. Wszędzie jest ciężko. Londyn nie ucieknie, skup się na nauce, popracuj trochę, żeby zdobyć jakieś doświadczenie i przygotuj się porządnie do tego wyjazdu.

Dothi40
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2015 15:01

Re: Kontynuacja liceum w UK.

Postautor: Dothi40 » 31 mar 2015 15:03

Witam, ja rowniez szukam pewnych informacji. Moja siostrzenica w czerwcu skonczy pierwsza klase liceum i chcialaby przyjechac do Anglii do rodzicow ( ktorzy sa tu dopiero kilka dni). Co powinna zrobic,zeby kontynuowac nauke?


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron