Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
realistka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2014 15:13

szkola sportowa z plywaniem dla 13latka?

Postautor: realistka » 12 cze 2014 15:25

Witam,
Planuje aby mój 13letni syn przyjechal do Londynu i kontynuowal nauke od wrzesnia tutaj. W Polsce, w czerwcu skonczy pierwsza klase gimnazjum.
Poniewaz od 6 lat trenuje plywanie w szkole sportowej (tzn. szkole ktora oferuje 3h dziennie treningu plus normalne zajecia edukacyjne), szukam w Londynie lub okolicy wlasnie takiej szkoly, O DOBRYM POZIOMIE NAUCZANIA.
Co nieco przeczytalam juz o podziale szkol na state, grammar I private (independent) i wlos mi sie zjezyl na glowie, bo wyglada na to ze szkoly ktore oferuje extra zajecia sportowe to szkoly prywatne na ktore mnie nie stac...
Poniewaz planuje rozpoczac prace w Slough, idealnie byloby aby szkola znajdowala sie gdzies w zachodnim Londynie albo wlasnie pomiedzy Londynem a Slough (w tym ostatnim sprawdzalam ale nie natrafilam na zadna szkole sportowa).
Czy wogole sa tutaj takie szkoly? Dodam jeszcze ze zalezy mi na szkole o dobrym poziomie nauczania. Syn sobie poradzi bo polska szkola stawiala poprzeczke wysoko i nie dawala forow tylko dlatego ze procz lekcji byl jeszcze trening.
Bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi i porady.
Z gory dziekuje

Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 30 gości