Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
badpumba
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2014 13:44

JIB /ECS

Postautor: badpumba » 26 kwie 2014 13:50

Witam.
Chcialbym pracowac jako elektryk w UU...
I zaczynaja sie schody. Jak przegladam ogloszenie na jobcenter prawie wszedzie wymagaja karty ECS lub JIB. Wyczytalem ze aby zdobyc karte ECS musze posiadac NVQ3.
Tutaj jest moje pytanie- w Polsce ukonczylem technikum telekomunikacji (w zasadzie to samo co technikum elektryczne tylko nazwa 'chwytliwsza") wyslalem do przetlumaczenia do NARIC, otrzymalem odpowiedziec:
Title of Award: Telecommunication Technician - Information and Communication Systems
Assessment: Is considered comparable to N/SVQ level 3 standard

I moje pytanie brzmi czy to jest wystarczajace na karte ECS czy musial bym ukonczyc dokladnie technikum elektryczne? a nie technikum telekomunikacji
(17th edidion juz zrobilem)
z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: JIB /ECS

Postautor: marekleyton » 29 maja 2014 19:45

badpumba pisze:Witam.
Chcialbym pracowac jako elektryk w UU...
I zaczynaja sie schody. Jak przegladam ogloszenie na jobcenter prawie wszedzie wymagaja karty ECS lub JIB. Wyczytalem ze aby zdobyc karte ECS musze posiadac NVQ3.
Tutaj jest moje pytanie- w Polsce ukonczylem technikum telekomunikacji (w zasadzie to samo co technikum elektryczne tylko nazwa 'chwytliwsza") wyslalem do przetlumaczenia do NARIC, otrzymalem odpowiedziec:
Title of Award: Telecommunication Technician - Information and Communication Systems
Assessment: Is considered comparable to N/SVQ level 3 standard

I moje pytanie brzmi czy to jest wystarczajace na karte ECS czy musial bym ukonczyc dokladnie technikum elektryczne? a nie technikum telekomunikacji
(17th edidion juz zrobilem)
z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi


musze cie zmartwic... NIE

mialem dawno temu podobny problem, mialem zalatwiony Naric , zdana wtedy obowiazujaca 16 edycje , zdalem testy ecs / health & safety/ i lipa... odeslali mi karte pomocnika elektryka... bo :

kwalifikacje nie sa potwierdzone asesmentem przez ECS / AM2/..

wiec popelzlem do szkoly... czas ..pieniadze...nauka wszytkioego od nowa..
potem w trakcie szkoly praca jako stazysta...

ale to juz dawno i za mna....

w kazdym razie powiem szczerze na dzien dzisiejszy GOLD ECS/JIB CARD to jakies 3-3,5 roku i pare adnych tysiecy...


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości