Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 paź 2013 12:25

Strona jest amerykanska wiec ichniejsze "communication skills" nijak sie nie maja do uk-jowskich.

Communication Skills szczegolnie sa bardzo zalezne od lokalizacji - co jest effective w Uk nie bedzie effective w Polsce itd itp. Inna kultura, inne bodu language, inne podejscie.

Rowniez inne communicatins skills beda "effective" w finansach a inne dla sprzataczek hotelowych.

Wiec jak wyzej Blondynek pisze - kazda (porzadna) firma ma swoje wymagania i prowadzi swoje kursy na swoje potrzeby.

Takie "universalne" sa w wiekszosci totalna bzdura.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 paź 2013 17:15

CoachSamorealizacji pisze:Wracając do kwestii rozwoju zawodowego... znalazłem w sieci ciekawą stronę z kursami video: www.thegreatcourses.com

Można tam znaleźć wiele różnych dziedzin od matematyki do sztuki.
Np w sekcji "Professional", oprócz prawa, jest też też kurs "Effective Communication Skills", co w obecnych czasach wydaje się być całkowicie uzasadnione z punktu widzenia rozwoju zawodowego.

Czy ktoś z Was korzystał z tych kursów wcześniej?


nie napisales nigdzie jaka Ciebie dziedzina interesuje? strona z filmikami, która wstawiles jest płatna, jest pełno w net informacji i filmikow podobnych ale bezpłatnych, chociażby nawet na YouTube. Rozumiem, ze w życiu można mieć wiele zainteresowań, ale jeśli chodzi o rozwój zawodowy to naprawde polecalabym się skupić na jednej dziedzinie i się udoskonalac, jeśli mieszkasz w uk to rób brytyjskie kursy nie amerykańskie ani polskie i w tej jednej konkretnej dziedzinie, bo takie chwytanie kilku srok za ogon nie kończy się dobrze if you know what I mean...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 paź 2013 17:34

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

widzisz "coach" - aina cie poucza

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 paź 2013 18:07

Nie pouczam a wyrażam swoją opinie jedynie na temat kursów zawodowych...

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 20 paź 2013 20:40

aina24 pisze:pisalam o kursach i szkoleniach zwiaznych z tym co mnie interesuje i w dziedzinie, ktorej sie rozwijam, czyli prawo..


i niech to dalej pozostanie w sferze zainteresowan, bo jak przyjdzie ktos do ciebie z problemem, a ty zaczniesz czytac miedzy wierszami, to niech reka boska i noga szatana broni biednego delikwenta przed twoja pomoca

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 00:53

aina24 pisze:
CoachSamorealizacji pisze:Wracając do kwestii rozwoju zawodowego... znalazłem w sieci ciekawą stronę z kursami video: www.thegreatcourses.com

Można tam znaleźć wiele różnych dziedzin od matematyki do sztuki.
Np w sekcji "Professional", oprócz prawa, jest też też kurs "Effective Communication Skills", co w obecnych czasach wydaje się być całkowicie uzasadnione z punktu widzenia rozwoju zawodowego.

Czy ktoś z Was korzystał z tych kursów wcześniej?


nie napisales nigdzie jaka Ciebie dziedzina interesuje? strona z filmikami, która wstawiles jest płatna, jest pełno w net informacji i filmikow podobnych ale bezpłatnych, chociażby nawet na YouTube. Rozumiem, ze w życiu można mieć wiele zainteresowań, ale jeśli chodzi o rozwój zawodowy to naprawde polecalabym się skupić na jednej dziedzinie i się udoskonalac, jeśli mieszkasz w uk to rób brytyjskie kursy nie amerykańskie ani polskie i w tej jednej konkretnej dziedzinie, bo takie chwytanie kilku srok za ogon nie kończy się dobrze if you know what I mean...



tez jestem za tym, ze lepiej skupic sie na jednej dziedzinie, w ktorej czujemy sie lepiej i na tym sie skupiac, by byc w tym dobrym, swieta racja...

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 12:03

ironick pisze:
aina24 pisze:pisalam o kursach i szkoleniach zwiaznych z tym co mnie interesuje i w dziedzinie, ktorej sie rozwijam, czyli prawo..


i niech to dalej pozostanie w sferze zainteresowan, bo jak przyjdzie ktos do ciebie z problemem, a ty zaczniesz czytac miedzy wierszami, to niech reka boska i noga szatana broni biednego delikwenta przed twoja pomoca



:lol:

pewnie sama siedzisz na zmywaku i jak juz dziewczyna troche ogarnieta i wie co z soba robic to juz szpilki w tylek wbijasz, zlosc urodzie szkodzi :wink:

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 12:46

a dlaczego niby trol?
ja przynajmniej nikogo nie obrazam, tymbardziej bez powodu.

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 16:26

blondynek pisze:nie? a ten twoj komentarz powyzej to co niby jest?
nie mowiac o innych topikach



:shock:
dobrze sie czujesz?
jakich topikach? pokaz mi chociaz jeden, gdzie kogos obrazilem? bo nic mi o tym nie wiadomo :shock:

tutaj jedynie odpowiedzialem na post, zauwazajac zbyteczna zlosliwosc do kogos kto prowadzil normalna na poziomie rozmowe.

Jak sie nie ma nic do powiedzenia w temacie to lepiej przemilczec zamiast atakowac innych tylko dlatego, ze sie nie u mnie nic madrego napisac a pisac sie chce..

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 paź 2013 16:31

nicka zmien bo jest obrazliwy

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 18:07

co cie obraza w moim nicku? jest cos tam wulgarnego?



tak jest, czytalem wypowiedzi wczesniejsze.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości