Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: POLSKA AKADEMIA OTWARTA

Postautor: aina24 » 30 sie 2013 16:12

irass pisze:czesc,czy ktos studiuje albo studiowal na polskiej uczelni w Londynie tzn na filii univ.lodzkiego Polska Akademia Otwarta? Jak wyglada studiowanie na tej uczelni oraz egzaminy? . Mozecie cos wiecej o tej szole napisac PLEASE. Zamierzam za 3-4 lata wrocic do PL i chcialbym miec zrobionego licencjata. Odrazu WYJASNIE ze nie chce isc na angielskie studia PONIEWAZ nie stac mnie na nie a takze z jezykiem angielskim to u mnie (komunikatywnie) a uwazam aby isc na ang. studia trzeba mowic b.dobrze a takze pisac i czytac.
POPROSZE O KOMENTARZE osob w temacie.
Krytyke zostawcie dla rodzicow.Dziekuje


agresja nigdy nic nie osiagniesz...
Czy uwazasz, ze jak agresywnie zadasz pytanie to uzyskasz landa odpowiedziedz?
Im ladniejsze pytanie tym większe szanse na ładniejsza odpowiedz. Bycie agresywnym prostakiem to naprawde strata czasu, bo niby jaki jest w tym cel? Strata czasu czyż nie...

irass
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2013 14:44

Postautor: irass » 30 sie 2013 18:21

gamedev i EMIGRANTKA

haha podoba mi sie gdy jadem plujecie.

Wy MIERNOTY , nic w zyciu Wam nie udalo sie .
Zaloze sie ze w UK na zasilkach jedziecie i praca za najnizsza krajowa.
Skoro macie czas na pisanie na londynku to moze oznaczac ze jej nie macie :/
Idzcie do pracy bo tylko psujecie tu uczciwie pracujacym Polakom renome ktora sobie ciezka praca wypracowali.
gamedev czym Ty mozesz sie pochwalic pajacu po latach spedzonych w UK ?
Zrobiles cos ?dom kupiles i splaciles ? Mieszkasz w Londynie w wynajetym pokoju i bedziesz mnie tu pouczal smieciu.
Pewnie jedyne co zdobyliscie to konsole do gier .
ehh ze zawsze najwieksze pajace maja najwiecej do powiedzenia.
Takich matolow to mamy mnostwo w PIS i w rzadzie

. To byl ostatni moj wpis .
PRZEPRASZAM POZOSTALYCH ZA SLOWNICTWO. JEZELI KTOS POSIADA WIEDZE NA TEMAT POLSKIEJ AKADEMII OTWARTEJ ZNAJDUJACEJ SIE W LONDYNIE ,PROSZE O PODZIELENIE SIE NIA.
dzieki
Ostatnio zmieniony 30 sie 2013 19:00 przez irass, łącznie zmieniany 1 raz.

irass
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2013 14:44

Re: POLSKA AKADEMIA OTWARTA

Postautor: irass » 30 sie 2013 18:37

agresja nigdy nic nie osiagniesz...
Czy uwazasz, ze jak agresywnie zadasz pytanie to uzyskasz landa odpowiedziedz?
Im ladniejsze pytanie tym większe szanse na ładniejsza odpowiedz. Bycie agresywnym prostakiem to naprawde strata czasu, bo niby jaki jest w tym cel? Strata czasu czyż nie...[/quote]

Tak masz racje, agresja niczego sie nie osiagnie. Tylko ze w pierwszym pytaniu nie bylo agresji tylko irytacja. Nieskladnie to napisalem bo zbyt malo czasu mialem ehhh
Zreszta bedziesz miala dzieci to zobaczysz ile czasu wolnego Ci zostanie.
Uwazam ze gamedev i emigrantka to zwykle Polaczyny jakich jest tu pelno .
I TERAZ BYLA AGRESJA :)

ps.AINA24 poczytaj sobie moje wszystkie wpisy bo uwazam ze nieslusznie mnie posadzilas o prostactwo
.Latwo jest kogos osadzac .
Pozdrawiam

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: POLSKA AKADEMIA OTWARTA

Postautor: aina24 » 03 wrz 2013 11:57

irass pisze:
ps.AINA24 poczytaj sobie moje wszystkie wpisy bo uwazam ze nieslusznie mnie posadzilas o prostactwo
.Latwo jest kogos osadzac .
Pozdrawiam


byc moze..
choc ja pisalam na podstawie pierwszego postu, gdzie od razu zaczales z agresja, podczas gdy nikt jeszcze ci nic nie napisal zlego(?). Choc po czesci rozumiem, ze pewnie widziales wczesniej posty tych osob, wiec wiedziales, czego sie spodziewac, wiec rozumiem.


wracajac do pytania glownego, to jesli zamierzasz wracac do Polski to mysle, ze to dobry pomysl skonczyc studia polskie, a przy okazji na pewno bedziesz mial tam zaawansowany angielski. Domyslam sie, ze pracujac w Pl lepiej ukonczyc polskie studia, a angielski mozesz odzielnie sie nauczyc, tak poprostu. Poza tym, nawet jesli skonczysz studia polskie a zdecydujesz sie zostac tutaj, to jesli nauczysz sie angielskiego to prace dobra tak samo dostaniesz, bo polskie studia sa uznawane w Anglii tak samo. Poza tym studia polskie sa nieporownywanie tansze niz angielskie.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 03 wrz 2013 13:00

Nauka przez internet nie jest nauka irras. Juz w UK mialbys wieksze szanse na znalezienie pracy po takiej szkole z racji tego ze wieksza uwage sie tu zwraca na umiejetnosci niz na papierek. W Polsce,gdzie wazne jest jaka szkole skonczyles i jaka ona ma pozycje w rankingu nie masz szans. Poza tym nie sadze ze nauczysz sie wiele przez internet, wymaga to duzego samozaparcia, poswiecenia czasu, nauki samemu....a ty masz dzieci,prawda?
Przemysl to raz jeszcze, moze lepiej zainwestowac w nauke jezyka, moze dwoch, jakis kurs w dziedzinie ktora cie interesuje i w ktorej chcesz w przyszlosci pracowac. A po powrocie do Polski idz na studia zaoczne albo wieczorowe, wiecej przez to zdobedziesz i nie zmarnujesz czasu.
Powodzenia :-)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 03 wrz 2013 15:59

a w jakiej dziedzinie chciales sie edukowac?

irass
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2013 14:44

Postautor: irass » 04 wrz 2013 23:24

Czesc . Dzieki za odpowiedzi
,Chcialbym sie szkolic w tym co obecnie wykonuje (transport-logistyka) .
Moze studiowanie przez internet wymaga duzo pracy i samo zaparcia ale nie moge inaczej .
Dziewczyny spieszy mi sie troche bo ja po 30-stce jestem a przeraza mnie sytuacja w Polsce z wyksztalceniem "srednim". Jesli chodzi o jez.angielki, to na Polske jest wystarczajacy .
Jesli znacie kogos kto studiuje w tej uczelni to popytajcie sie kogos jak to wyglada.
Dzieki i pozdrawiam

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 wrz 2013 10:43

irass pisze:gamedev i EMIGRANTKA

haha podoba mi sie gdy jadem plujecie.

Wy MIERNOTY , nic w zyciu Wam nie udalo sie .
Zaloze sie ze w UK na zasilkach jedziecie i praca za najnizsza krajowa.
Skoro macie czas na pisanie na londynku to moze oznaczac ze jej nie macie :/
Idzcie do pracy bo tylko psujecie tu uczciwie pracujacym Polakom renome ktora sobie ciezka praca wypracowali.
gamedev czym Ty mozesz sie pochwalic pajacu po latach spedzonych w UK ?
Zrobiles cos ?dom kupiles i splaciles ? Mieszkasz w Londynie w wynajetym pokoju i bedziesz mnie tu pouczal smieciu.
Pewnie jedyne co zdobyliscie to konsole do gier .
ehh ze zawsze najwieksze pajace maja najwiecej do powiedzenia.
Takich matolow to mamy mnostwo w PIS i w rzadzie


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości