Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
CorbanWolf
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2013 21:55

Postautor: CorbanWolf » 24 mar 2013 15:13

Nie mogłaś o razu powiedzieć że źle napisałem i na czym błąd polegał, tylko takie bezsensowne odpowiedzi pisałaś. ;/
Mogłaś napisać wprost, od razu że tam edukacja na tam poziome wygląda inaczej.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 24 mar 2013 15:14

:shock:

CorbanWolf
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2013 21:55

Postautor: CorbanWolf » 24 mar 2013 15:18

Chyba się tu nic nie dowiem. Najprostsze pytanie, jak nie zamierzacie dawać odpowiedniej odpowiedzi na moje pytanie to nie piszcie w ogóle. Chcąc pracować jako mechanik/ALBO COKOLWIEK INNEGO (NIE CHODZI MI OCZYWIŚCIE O ZMYWANIE GARÓW TO SOBIE DARUJCIE TAKIE ODPOWIEDZI) muszę chyba coś umieć w tym zawodzie, Gdzie się naucze tego co mechanik powinien umieć?

CorbanWolf
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2013 21:55

Postautor: CorbanWolf » 24 mar 2013 15:21

Nie mówię o tobie blondynku.
PS: dzięki za link blondi i babo

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 24 mar 2013 15:28

Nie blondi tylko Blondynek, nie babo tylko Stara Baba - cale zycie na skroty tak?

Poczytwaj sobie swoje wlasne posty tak jeden po drugim

CorbanWolf pisze:Co tam jest odpowiednikiem zawodówki albo technikum? jeśli w ogóle jest. Jak zdobyć kwalifikacje na jakąś zwykłą pracę? Da się znaleźć pracę bez kwalifikacji? Może jakieś przykłady?


CorbanWolf pisze:Chyba się tu nic nie dowiem. Najprostsze pytanie, jak nie zamierzacie dawać odpowiedniej odpowiedzi na moje pytanie to nie piszcie w ogóle. Chcąc pracować jako [b]mechanik/ALBO COKOLWIEK INNEGO (NIE CHODZI MI OCZYWIŚCIE O ZMYWANIE GARÓW TO SOBIE DARUJCIE TAKIE ODPOWIEDZI) muszę chyba coś umieć w tym zawodzie, Gdzie się naucze tego co mechanik powinien umieć?[/b]


Mechanik czy elektryk to nie sa "zwykle prace" - zwykla praca to jest zmywanie garow, sprzatanie itd.

Sam pojecia nie masz co chcesz robic a dziwisz sie ze ludzie probujacy odpisac glupieja?

Pytalam ile masz lat, nie odpowiedziales?

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 24 mar 2013 15:45

@CorbanWolf - wyjaśnię ci to łopatologicznie. Posługujesz się językiem polskim jak ostatnia noga, piszesz bez składu i ładu i bez logiki. Wymagasz od innych, aby zgadli "co poeta miał na myśli". Niestety, jakie zadajesz zapytanie takie dostajesz odpowiedzi. Naucz się formułować swoje myśli poprawnie, to i otrzymasz odpowiedzi, których oczekujesz. To naprawdę nie jest nikogo z forumowiczów wina, że nie umiesz napisać o co ci chodzi. To że ty rozumiesz co napisałeś, to nie znaczy, że jest to napisane zrozumiale dla innych.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 24 mar 2013 22:22

CorbanWolf pisze:Chodzi o to że po angielsku miałem tu pisać? Jeśli tak to nie wiedziałem. ;/ konfiusd
Jeśli tak to tu już będę pisał:
How about qualifications? Will I gain them in colleges? as you wrote? For example to work as mechanic, electrician, so on.

No i po co ten nerw i sarkazm - przeciez napisalam - ale paluszki odmówily posluszenstwa i nie chcialo sie wejsć do Googla, żeby sprawdzic ...jesooo :shock:
Czy dla wszystkich potrzebny jest dokladny "idiot guide" z zalączoną mapą??
Yes, you can gain qualification in the local collage. Your personal visit is the best option, as they may help you, to choose the most suitable course. You welcome :D

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 mar 2013 16:28

CorbanWolf

jesli zadajemy pytanie na forum i chcemy, zeby to pytanie bylo potraktowanie powaznie, to trzeba troszke zastanowic sie o co pytam i co chce wiedziec. A nastepnie dopiero ubrac to w slowa tak by osoba czytajaca wiedziala o co chodzi. Np w pytaniu pierwszym, moglbys napisac to w takim formacie.

ukonczylem zawodowke o profilu takim i taki? lub technikum (bo tego nie wiemy), czy.. nauczylem sie tego i tego. Chcialbym sie dowiedziec jaki jest odpowiednik tego w Anglii i ewentualnie gdzie moglbym pracowac, gdzie moglbym sie doszkalac, i ewentulanie poki nie mam jeszcze fachu, jaka prace bym mogl wykonywac na dzien dzisiejszy.

jakbys cos takiego nawet napisal to juz latwiej byloby odpowiedziec. Ale ogolnie na wstepie taka rade najlepsza ci dam, ze warto popracowac nad tym, bo to jak sie wyrazasz swiadczy o takim ogolnym jak to sie mowi potocznie- rogarnieciu, tzn wydaje sie to osoba, konkretna, wie czego chce, wie co wie i czego szuka. Rozumiem, ze nie masz jeszcze takiej moze umiejetnosci ale nad tym warto popracowac.

Jesli chodzi o twoje pytanie pierwotne, to ciezko zrozumiec o co dokladnie pytasz? tj czy masz ukonczone technikum lub zawodowke? jesli tak to jaka specjalnosc? nie szkodzi czasem, ze nie masz fachu czasem same checi do pracy wystarcza np poczatkowo jako pomocnik itp. ale przede wszystkim musisz sam sie zastanowic czego chcesz, jaka prace wykonywac, a jak juz pomyslisz to poprostu pytaj konkretnie gdzie taka prace mozna dostac, co zrobic by ja dostac itp... tak wiec praca twoja domowa na dzis jest usiasc w fotelu i pomyslec czym ja chce sie w zyciu zajmowac, co mi sie podoba i w czym moglbym byc dobry. A rano mozesz wskoczyc na londynek i zadac pytania juz bardziej konstruktywne i konkretne.

pozdrawiam:)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 mar 2013 16:38

Aina - zapomnialas o duzych litereaz na poczatku 3 pierwszych paragrafow...

I z ostatniego zrobilam jednak 2 osobne.

:lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 mar 2013 16:40

Rolmopsik pisze:you can gain qualification in the local collage.


No nie wiem, nie wiem.... :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 mar 2013 16:54

nie o estetyke mi chodzilo tylko o jasnosc w zrozumieniu..


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron