Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
tomasso81
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2013 23:00

Open University - czy warto?

Postautor: tomasso81 » 19 sty 2013 17:35

Czy ktos studiowal badz studiuje na Open University? Czy jest to kompetentna forma nauki i czy warto ja podjac? Prosze o komentarz.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Open University - czy warto?

Postautor: aina24 » 19 sty 2013 20:27

tomasso81 pisze:Czy ktos studiowal badz studiuje na Open University? Czy jest to kompetentna forma nauki i czy warto ja podjac? Prosze o komentarz.


zalezy czego chcesz sie uczyc??

jak juz upierasz sie na uczenie online to moze wybierz jakis uniwersytet typu city london universytet czy obojetnie, ktory ale kurs w systemie online. Tutaj w nazwie jest jasne- Open university to kazdy wie, ze to online. A czesto w CV poprostu wpisujesz jaki konczysz universytet i nie musisz pisac czy to dzienne czy part time, czy online, bo pracodawcy nie pytaja, a ty nie musisz pisac, wazne co konczylas i ze skonczylas. A tu jak wpiszesz to od razu wrzuca sie w oczy. A z kursami to jest tak, ze sa egzaminy pisemne, sa prezentacje, duzo pracy w grupach i wlasnie w ten sposob sie uczymy, oprocz wyksztalcenie zdobywami umiejetnosci komuniakcyjne, co jest w sumie dla pracodawcow najwaniejsze. Bo tak jak wspomialam w innym poscie, jestem tolerancyjna to fakt, ale w pl to sie czesto zdarza, tak jak i mi dzis w pl przychodni, ze dziewczyny z recepcji do mnie mowia a w oczy wogole nie patrza. W pl to jest normalne moze, ale tu to ja moglabym odebrac jako ignorowanie czy brak szacunku, choc ja wiem, ze wcale to nie to tylko brak wlasnie tych umiejetnosci podstawowych w komunikowaniu sie z ludzmi. Ale oprocz tego jest tez duzo wiecej studiowania tradycyjnego, tj chodzenia na zajecia. Ale to jest ok studiowac online, chodzi mi jedynie o to, ze jak wpiszesz Open University to wiadmo, ze to onine bo tym sie ten uni charakteryzuje, jesli wpiszesz inny universytet, to nawet jak cie pracodawca zapyta to mozesz powiedziec np- roznie, part- time a potem sobbie zmienilam na online, bo nie mialam czasu :wink: pozdro..

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 19 sty 2013 20:32

Zajrzyj tutaj:

http://www.londoninternational.ac.uk/

Zalezy czy maja kierunek jaki Cie interesuje ale to sa dyplomy z University of London z taka sama "waznoscia"


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 48 gości