Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 14 gru 2012 07:16

blondynek pisze:MF zgadzam sie i wiem ze z polskimi magistrami jest troche inna broszka bo nie wszystkie polskie magistry sie kwalifikuja jako odpowiednik Masters w UK - to wiem i zdaje sobie sprawe z tego; to zalezy od uczelni, kierunku itd itp i sa to indywidualne przypadki

dlatego najprosciej sprawdzic samemu na uczelni/w NARIC

natomiast co do gorlauk, zamiast pie... bez sensu jak zwykle i robic przypuszcenia 'bo slyszalem ostatnio' odeslij kolesia po konkrety na uczelnie lub do NARIC wlasnie - tam dostanie odpowiedz
link, durna palo, podaje rozpoznanie certyfikatow szkol polskich i jak sie tlumacza na system angielski...ale przeciez ty linkow nie otwierasz to oczywiscie nie wiesz

mnie guzik interesuje co sie tobie wydaje albo co slyszales ostatnio, bo na jedno ucho jestes na bank gluchy a w drugim masz czesciowy zanik

ja juz nawet twoich wypocin nie czytam, bo ile razy mozna sie grzebac w pomyjach


Jak byś choć trochę samodzielnie zaczęła myśleć, to już dawno byś zrozumiała.
Dokładnie mu napisałem by się dowiedział na miejscu ale tobie należy do tego linka załączyć...
O braku uznawania polskich wyższych szkół też teraz się dowiedziałaś z tekstu nie z twoich linków.
Ile razy trzeba ci pisać, że linki to nie wszystko? Masz wyżej napisane, to nie poziom matury. Może pozostań na tym swoim poziomie i nie wychodź tam gdzie nie wiesz o co chodzi. Też linka ci do tego nie dam, bo pewne sprawy trzeba mieć w głowie nie w linku.


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości