Uczelinie, gimnazja, przedszkola ...
lupen
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2010 14:45

Darmowe (lub tanie) kursy angielskiego w Londynie - ponownie

Postautor: lupen » 08 gru 2010 14:57

Witam,
wiem że temat był już kilkakrotnie przerabiany, lecz nie moge znależć spójnych informacji. Planuję wyjazd do UK na początku przyszłego roku (luty - marzec) bo mam już dość pracy w polskiej firmie a poza tym Londyn wydaje mi się ciekawym miejscem do zamieszkania. W związku z tym chciałbym zapisać się po przyjeździe na jakiś kurs najlepiej intensywny. Dodam, że angielski mniej więcej znam, jednakże wolałbym troszeczke się doszkolić. Czy możecie coś polecić? Prawdopodobnie zamieszkam na początku w zachodnim Londynie (okolice Ealing).
Dzięki i pozdrawiam

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 09 gru 2010 12:57

istnieja wogole takie? :shock:


no chyba ze prywatne jakies one to one.. ale darmo to napewno nie beda, i czy tanio? raczej nie. Darmowe to jedynie takie od podstaw moga byc typu ESOL ale to jest napradwe niski poziom i wolno z programem ida. Kolezanka robi ESOL 3 i doiero ucza sie czasow. Jeden chlopak zapytal o jakas regule gramatyczna chyba did i done a nauczycel na to- nie moge ci tego powiedziec bo to nie w dzisiejszym programie tego bedziecie sie uczyli za rok. No to niezle, musza czekac rok by nauczyc sie mowic w czasie przeszlym :roll:


ja bym Ci prponowala korepetycje albo cos z tad:

http://www.onetooneenglish.co.uk/?gclid ... 4QodDHAlzQ


korepetycje tez by bylo dobrym pomyslem, a jesli bardziej zalezy ci na papierze to zapiszesz ie potem na ILES egzamin, ktore zdaje sie w Wesminster Uni i egzamin zawsze zdasz, poprostu sa tam poziomy tzn numerki najlepszy to chyba 8 i tak w dol, a ILES kwalifikacje wszedzie sa znane.

aiki
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2010 02:16

Postautor: aiki » 12 gru 2010 02:23

Jeśli chcesz, aby tempo nauki było dostosowane do Ciebie, zapisz się na lekcje prywatne. Zapraszam również do siebie ;). Jestem studentką anglistyki (5 rok), obecnie przebywam w Londynie na stażu, uczę angielskiego i hiszpańskiego w jednej ze szkół w centrum. Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

tania21
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2011 17:23

Postautor: tania21 » 10 maja 2011 17:38

Hej, oferujemy calkowicie darmowe kursy z angielskiego, matematyki, informatyki i NVQ. Sponsorowane sa przez Rzad Brytyjski.

Chcesz wiecej informacji odezwij sie do mnie:

Wiola: 07932539074
community@tletraining.com


Wróć do „Edukacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości