O wszystkim na tematy prawne
peresTHC
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2010 21:15

ubezpieczenie samochodu dla mlodego

Postautor: peresTHC » 09 lis 2010 21:26

witam, dziś zdałem prawo jazdy i zaczolem się rozglądać za ubezpieczeniem i wychodzi ok 3k (samochód vw lupo 1,4 . mam 18 lat) wcześniej jeździłem przez 7 miesięcy na L'ce i płaciłem 80f miesięcznie plus depozyt (okolo 1k za rok wychodziło) , mam również zaliczony pass plus co powinno trochę zmienić kwoty ale nie bardzo, czy orientuje się ktoś jakie strony warto odwiedzić ? bo ostatnio ceny poszły mega w gore i mam nadzieje ze uda mi się zejść poniżej 200f miesięcznie. dodam ze od początku miałem polisę na siebie.

pozdrawiam
peres

mado
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 11 lis 2010 14:27

Postautor: mado » 12 lis 2010 10:25

Sprawdź strony gdzie się porównuje oferty ubezpieczeniowe np. confused.com, comparethemarket.com itd. Idź też bezpośrednio do np. swiftcover.com, eCarInsurance.co.uk itp. Niestety znalezienie dobrej oferty oznacza przysiedzenie przed kompem i sprawdzenie w kilku(nastu) miejscach.

Niestety jako młody, świeży kierowca będziesz płacił sumy tego rzędu.

lukaszbiernacki1980
Emigrant
Posty: 128
Rejestracja: 17 mar 2015 10:32

Re: ubezpieczenie samochodu dla mlodego

Postautor: lukaszbiernacki1980 » 17 mar 2015 15:25

najlepsza sprawa to bedzie porownywarka ubezpieczen, dorzuce do listy jeszcze globalmarketcompare.com


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości