TAX

O wszystkim na tematy prawne
Trota
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2010 08:11

TAX

Postautor: Trota » 20 cze 2010 08:38

Witam mam kilka pytan prosze o odp po1 pracuje w Uk od stycznia tego roku ale prace zaczelem w starym roku podatkowym tj.09/10 za styczen i luty nie pobrano mi podatku za to za marzec tak a na otrzymanym p60 ta kwota nie istnieje za pobrany podatek babka z agencji stwierdzila ze to przejdzie na nowy rok podatkowy bo pieniadze otrzymalem po 6 kwietnia czyli nowym roku podatkowym czy ma racje czy mnie kroja przeciez to bylo wyrobione w starym roku podatkowym! Po2 w nowym roku podatkowym pobieraja mi podatek ok ale porownujac pobrana kwote na ten podatek z payslip a na kalkulatorze podatkowym ze strony www.lowtax.co.uk pobieraja mi +- 100£wiecej niz wylicza mi ten kalkulator wiec znowu obawiam sie ze mnie mania na kase prosze o odp z gory dzieki i pozdrowka

Trota
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2010 08:11

Postautor: Trota » 20 cze 2010 12:17

Dzieki za info ale jakbys byl tutaj od 4 m-cy i nieznal tego systemu podatkowego tez pewnie mialbys takie podejrzenia po2 wlasnie pisze ze suma podatku i za nin miedzy payslip a tym kalkulatorem na taxie wychodzi ok100£ miesiac w miesiac wiecej jesli chodzi o nin ok20£


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości