O wszystkim na tematy prawne
kajus1x
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2010 22:02

Ubezpieczenie na samochód dla młodego kierowcy

Postautor: kajus1x » 01 cze 2010 22:05

witam. mam pytanie dotyczace ubezpieczenia i tych wszystkich oplat za samochod. mam prawo jazdy od dwoch lat (polskie), nie dlugo zamierzam wymienic je na brytyjskie, planuje kupic samochod, nie wiem czy to wazne ale honde lub rovera 9-10 lat. jest to moj pierwszy samochod i nigdy nie mialam stycznosci z tym jako zaden wlasciciel auto lub wspolwlasciciel. moje pytanie dotyczy ile bede placila srednio za ubezpieczenie i te inne oplaty??

rysiek75
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2009 21:03

Postautor: rysiek75 » 02 cze 2010 00:48

podejrzewam,że będziesz płaciła sporo.nie przejmuj się,bo np.ja mam tylko provissional(nie mam jeszcze prawa jazdy), samochód ubezpieczam a lloyds'ie,bo było najtaniej,ale zmieniam na AA.ja płacę za 11 letniego mercedesa a140 ponad 80 funtów miesięcznie.chcę zmienić na AA,bo tam będę płacić 75 funtów.myślę o zmianie auta na forda fiestę,sprawdzałam ubezpieczenie i za rocznik 2004 płaciłabym około 15 funtów więcej.wejdz sobie na stronkę gocompare.co.uk i sprawdz sobie. :D.co do tax road,to zależy jakie auto kupisz.ja za pół roku płacę 80f,a na fiestę piszą,że jest 35f,ale nie wiem ile w tym prawdy...

lukaszbiernacki1980
Emigrant
Posty: 128
Rejestracja: 17 mar 2015 10:32

Re: Ubezpieczenie na samochód dla młodego kierowcy

Postautor: lukaszbiernacki1980 » 17 mar 2015 16:01

nie ma co gdybac zrob sobie kwotacje i bedzie wiedziec ile bedziesz placic :) poszukaj w necie przegladarke ubezpieczen i bedzie po problemie :) ja korzystalem ostatnio z globalmarketompare.com


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 30 gości

cron