O wszystkim na tematy prawne
daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 14 mar 2013 15:47

No właśnie, każdy dopisuje nowe wątki i nie wiadomo potem jaki był poprawny i właściwy.Ja tu wszystko czytałem, wszystko od początku i jest groch z kapustą.To fakt nie aluzja akurat tylko do Ciebie.Ktoś pisze o samolocie a konczymy na samochodzie.Przykład tylko.Hm?

kaczor2021
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2013 09:40

Bankructwo

Postautor: kaczor2021 » 29 maja 2013 09:45

Hej

Około 6 lat temu wzięłem karte kredytową w Lloydsie na 2,5 tyś ł po roku wyjechałem z pewnych względów z UK i po prostu ją olałem( nie było innego wyjścia). Chciałbym teraz wrócić i wystartować od nowa . Jak myślicie ile będe miał teraz do spłaty i czy warto w tym przypadku ogłaszać bankruta??

lukaszczarnecki
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2014 17:36

Re: bankructwo

Postautor: lukaszczarnecki » 24 kwie 2014 17:39

banita pisze:
szymciu pisze:opcja dla ludzi ktorzy popadli w klopoty finansowe nie z wlasnej winy


sorry za sarkazm ale :shock: :lol: moze mi ktos wyjasni jak sie popada w klopoty finansowe nie z wlasnej winy? bo oprocz kradziezy nic nie przychodzi mi do mojej pustej glowki ale nawet w takim przypadku "okradli mnie ze wszystkiego" zawsze czlowiek moze isc do pracy, zarabiac i cos tam splacac.

ciekawe czy poleci w moja strone duzo obelg ze strony spoleczenstwa w ktorym polowa przyjechala tu bo ma dlugi w pl a druga polowa juz zdazyla narobic dlugow tutaj i wszystkie nie ze swojej winy ...


Otoz przyjacielu, wyobraz sobie, ze masz do zaplacenia 1100 funtow za przedszkole miesiecznie i oboje z zona pracujecie na pelny etat. Co wybierzesz ? Isc na benefity i zostac bumem bez przyszlosci ? Czy wplacac cala wyplate do przedszkola i robic swoje zacisnawszy zeby ? Albo placic z karty kredytowej i miec po trzech latach kilka tysiecy dlugow ?

Tylko dlatego, ze mieszkasz z Bolkami na squacie nie znaczy ze wszyscy tak mieszkaja, ograniczony czlowieku.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: bankructwo

Postautor: Emigrantka » 24 kwie 2014 19:01

lukaszczarnecki pisze:
Otoz przyjacielu, wyobraz sobie, ze masz do zaplacenia 1100 funtow za przedszkole miesiecznie i oboje z zona pracujecie na pelny etat. Co wybierzesz ? Isc na benefity i zostac bumem bez przyszlosci ? Czy wplacac cala wyplate do przedszkola i robic swoje zacisnawszy zeby ? Albo placic z karty kredytowej i miec po trzech latach kilka tysiecy dlugow ?

Tylko dlatego, ze mieszkasz z Bolkami na squacie nie znaczy ze wszyscy tak mieszkaja, ograniczony czlowieku.


Dzieci to sie ma w momencie na ktory czlowieka na dzieci stac - jak cie nie stac na dziecko i jego utrzemanie bez wyciagania lap po moje podatki - zawiaz sobie na supelek albo zaznajom sie z przemyslem gumowym.

Ograniczony ty jestes...z takim mysleniem - Bolku

lukaszczarnecki
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2014 17:36

Re: bankructwo

Postautor: lukaszczarnecki » 24 kwie 2014 20:23

emigrantka pisze:
lukaszczarnecki pisze:
Otoz przyjacielu, wyobraz sobie, ze masz do zaplacenia 1100 funtow za przedszkole miesiecznie i oboje z zona pracujecie na pelny etat. Co wybierzesz ? Isc na benefity i zostac bumem bez przyszlosci ? Czy wplacac cala wyplate do przedszkola i robic swoje zacisnawszy zeby ? Albo placic z karty kredytowej i miec po trzech latach kilka tysiecy dlugow ?

Tylko dlatego, ze mieszkasz z Bolkami na squacie nie znaczy ze wszyscy tak mieszkaja, ograniczony czlowieku.


Dzieci to sie ma w momencie na ktory czlowieka na dzieci stac - jak cie nie stac na dziecko i jego utrzemanie bez wyciagania lap po moje podatki - zawiaz sobie na supelek albo zaznajom sie z przemyslem gumowym.

Ograniczony ty jestes...z takim mysleniem - Bolku


Tępy polaszczyno z Psiej Wólki. Podatki są jak nazwa wskazuje królowej a nie twoje, nieociosany taborecie. Poza tym to jak widać tatko zabrali cię ze szkół po trzech klasach, bo nie Jesteś w stanie pojąć czytanego tekstu, o poincie nie wspominając. Podatki dystrybuowane są w sposób taki a nie inny, że nawet gdyby ktoś nie zadłużał się tylko leżał do góry wentylem to mu przysługują, nie Twoja kundla Sprawa, jak będę miał kaprys to sobie te Twoje podatki zjem na talerzu a ty masz tyle do powiedzenia co Twoja stara na nocce w azjatyckim kantorku. Widać, że masz łeb jak torba młotków, a swój światopogląd tworzysz pomiędzy polskim sklepem, pryczmejtami a onetem, także spójrz lepiej czy dobrze uprałeś nachy, bo wstyd powiesić w liwingu z nartą jak goście przyjdą. Tyle rozmowy knechcie.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: bankructwo

Postautor: ironick » 24 kwie 2014 22:57

lukaszczarnecki pisze:
Otoz przyjacielu, wyobraz sobie, ze masz do zaplacenia 1100 funtow za przedszkole miesiecznie i oboje z zona pracujecie na pelny etat. Co wybierzesz ? Isc na benefity i zostac bumem bez przyszlosci ? Czy wplacac cala wyplate do przedszkola i robic swoje zacisnawszy zeby ? Albo placic z karty kredytowej i miec po trzech latach kilka tysiecy dlugow ?

Tylko dlatego, ze mieszkasz z Bolkami na squacie nie znaczy ze wszyscy tak mieszkaja, ograniczony czlowieku.



1100 wyplaty na pelny etat?
:lol: o kuffa ja piehdole :lol:
no, chyba ze nie miesiecznie, tylko tygodniowo

poza tym czapka z glowy za tak przenikliwa analize osob odpowiadajacych :lol:
to sarkazm - pisze na wszelki wypadek, bo widze, ze ty pierwszy raz w internetach :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 25 kwie 2014 08:40

Powiem wam tyle: pieprzycie, cala czworka.

Ja mam w tej chwili podobna sytuacje - przedszkole kosztuje okolo £700 na miesiac. Jest to ogromna wyrwa w budzecie domowym.

Wiec tak, mozna popasc w dlugi nie ze swojej winy.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 kwie 2014 09:05

gowno kupa sraka

3 malych dzieci, hipoteka, bez benefitow, oboje z zona pracujemy full time, nie zarabiamy milionow i jakos zyjemy

bankroctwa nie zamierzam oglaszac a co wiecej nawet zamierzam "odbic" sie od "dna"

wiec DA SIE, widac trzeba chciec albo zwyczajnie miec leb na karku

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 kwie 2014 09:08

a ty czarnecki frajerze co tylko obrazac potrafi - jak cie nie stac na zycie w Londynie to sie wyprowadz do Birmingham

ciekawe jaka fura sie wozisz, jaki masz w portkach telefon i ile placisz za pakiet cyfrowego polsatu ze ci na zycie nie starcza

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 kwie 2014 09:41

a tak w ogole to jak was nie stac na przedszkola to moze poslijcie dzieci do childminder !!! u ciebie Marc to moze nei bedzie zawrotna roznica ale w przypadku oplaty 1100 za przedszkole mozna oszczedzic nawet POLOWE !!!

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 25 kwie 2014 10:22

Gratuluje ze sobie dajesz rade. Ale nie wszyscy sa w takiej sytuacji jak ty. Wiecej empatii.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 kwie 2014 10:28

Do matki 4 dzieci ktora nagle maz zostawia dla sektetarki mam empatie.
Dla ciuli ktorzy nie protrafia uzyc mozgu i laduja sie w problemy po uszy - nie mam.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 kwie 2014 10:37

Jak kobieta zaniedbuje mężczyzne, to czemu się potem dziwi, że idzie do innej?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 kwie 2014 10:42

inna para kaloszy, zaloz oddzielny watek, nasze forumowe Panie napewno beda mialy duzo do powiedzenia w temacie :)


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron