O wszystkim na tematy prawne
Cristofek
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2008 01:01

Barclays, zablokowane konto

Postautor: Cristofek » 24 wrz 2009 21:07

Witam
Zapewne ten temat był poruszany na forum kilkakrotnie, ale nie został dokończony.
Pare miesięcy temu wróciłem do Polski, niezamykając konto w Barclaysie z racji czekania na wpłacenie zaległego holidaya przez pracodawcę na konto.

Pracodawca zapłacił (ile musiałem o to wojowac) i teraz pozostało mi pojscie do najbliższego polskiego bankomatu (Eurocash) i wyplacenie pieniedzy. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy to nie moglem zrealizowac transakcji. Kasa na koncie a wyplacic nie moge.

Dowiedzialem sie potem ze barclays zablokowal konto z tego powodu ze ich nie poinformowalem ze wyjezdzam do Polski i musze do nich zadzwonic.

No i ok, zadzwonilem i swoim slabym angielskim(przez nieuzywanie go w Polsce, troche go zapomnialem) jakos udalo mi sie przejsc przez procedury sprawdzania wiarygodnosci konta.

Zostalem powiadomiony ze konto powinni byc odblokowane.


Pare próbuje podjac gotowke w bankomacie - A TUTAJ CIAGLE TO SAMO.

CO JEST PANOWIE I PANIE ?
dlaczego wciaz nie moge wyplacic skoro odblokowalem ...


pozdrawiam

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 24 wrz 2009 23:48

Probowales w bankomatach roznych bankow? Moja karta z Barclays dzialala tylko w bankomatach PKO tylko nie pamietam czy PKO BP czy SA(dawno nie bylem w RP).

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 wrz 2009 00:00

Mi trzy lata temu karta dzialala tylko w jednym bankomacie, chyba WBK ale nie jestem pewien

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 wrz 2009 09:56

blondynek pisze:bo wyjezdzajac gdziekolwiek za granice nalezy obecnie swoj bank poinformowac przed wyjazdem gdzie sie jedzie i w jakich terminach zeby wlasnie nie narazic sie na blokowanie karty


W LLoyds to nie dziala. Albo zablokuja karte, albo nie.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron