O wszystkim na tematy prawne
71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 21 lip 2009 02:10

idioci czy mnie sie w oczach mieni ? nie mam cierpliwosci do takich bzdur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 lip 2009 08:51

user114893 pisze:"przebookiwac"


:shock: a to cos nowego :lol:

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 16:45

czyli...mam bilet na poniedzialek - a partner wizyte w JC na wtorek

lecimy; we wtorek partner zawiadamia JC ze jest chory - i po 5 dniach ma staiwc sie na wizyte


O czym ty mowisz? Kto ci mowil kiedy jade? nie wiem co za badziew cie wysral, ze takie glupoty piszesz.....


ile zyskujesz?
bo bilet powrotny tak czy siak musisz dopasowac do daty JC

Bilet powrotny mam tez wykupiony, wiec nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz i czemu w ogole sie udzielasz, skoro ciebie ta sprawa nie dotyczy. Uparte to to jak kwoka z markieta!

Zyskuje wiele, bo nie place za dodatkowy bilet ani przebookowanie, nie trace tez miesiecznego zasilku. Wyjazd jest na sierpien jesli juz potrzebujesz oswiecenia.



moja opcja jaka byla?
ja lece dzis, partner po wizycie w JC ('umowiony' wtorek) - i mam prawie dwa tygodnie 'fakowania' sie z nim w PL :lol:

Nie wiem jaka twoja opcja byla, bo twoje "wypowiedzi" nie mialy ani ladu ani skladu i byly nie na temat:) Chyba po prostu masz problem ze zrozumieniem.



i teraz moge cie obrazic - jestes glupia, ale nie wszyscy co pracuja w szkole sa madrzy

ja tez pracuje w szkole - sprzatam...i jestem madrzejsza od ciebie :lol:[/quote]

Piszesz, ze nie wszyscy, ktorzy pracuja w szkole sa madzry, a potem dodajesz, ze sama pracujesz w szkole. Brawo! ;)
Mam propozycje: zrezygnuj z tej pracy i zaloguj sie na stale na londynek.net, bo widze, ze to lubisz najbardziej.

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 16:47

banita pisze:
user114893 pisze:"przebookiwac"


:shock: a to cos nowego :lol:



Nie wiesz do czego służy cudzysłów??? Matko, ile matołków na tym portalu!!!!

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 16:49

71jkc pisze:zle trafilas glupia cipo i o jadzie mi tu nie pisz ! ha a ty jedz na klamstwach na wakacje dokladnie jak sama napisalas ! ps your attitude stinks !


Oto przykład żałosnej niskiej formy życia - nie zrozumie, połowe wymyśli i jeszcze pożądnie nawymyślać nie potrafi. Wyluzuj zwieracze "71jkc", bo cie sie miesiączka spózni i bdzie buba! hahaha ;)

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 16:52

71jkc pisze:co mi tu smierdzi to to ze na wakacje chca jechac bo tak jest w tytule watka ! pozniej jest tragedia rodzinna a chca uzyc chorobe jako wymowke na nie podpisanie sie w jc, ocipiala baba i tyle a maz nie chce stracic £120 bo na bilet potrzebne :lol: :lol: rolada 10 lat w uk i nie wiedza co zrobic smiech na sali ..................


Naucz się czytać, "zawodowcu", to zrozumiesz sytuacje zanim zaczniesz się udzielać.

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 16:53

71jkc pisze:idioci czy mnie sie w oczach mieni ? nie mam cierpliwosci do takich bzdur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


To zamknij oczy i sie wyloguj. Nikt ciebie tutaj nie zapraszał. Wręcz przeciwnie.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 21 lip 2009 17:03

Napisalas .......
Bilet powrotny mam tez wykupiony, wiec nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz i czemu w ogole sie udzielasz, skoro ciebie ta sprawa nie dotyczy. Uparte to to jak kwoka z markieta!

przeciez to tu nikogo nie dotyczy bo to twoj problem ale ty o porady prosilas wiec je dostalas .

I tak juz przestan dreczyc .
A skad juz wiesz ze maz czy partner pracy przed ta data nie znajdzie .................. oczywiscie nie znajdzie bo nawet nie szuka tylko zasilki pobiera i zyje na koszt panstwa . i na wakacje jedzie a zasilki sa dla tych co pomocy potrzebuja uwazaj bo moze ktos was wydac , a wtedy cyrki sie zaczna :roll:

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 17:03

[quote="71jkc"]zle trafilas glupia cipo

No niezle, hahaha, nie starczyło wyobrazni na cos bardziej wyrafinowanego, prawda? Wiem, wiem jak to jest....no codzien pracuje z mlodzieza specjalnej troski....
A to, ze zle trafilam, to wiem, bo zamiast trafic na forum, gdzie mozna zdobyc ciut informacji czy rady czy chocby ot, tak, pogadac z kims o podobnym problemie to trafilam na jakas bande nieywzytych patafianow, ktorzy chyba z braku zajec czyhaja na forumowiczow, zeby dopiec z byle powodu. Najsmiesniejsze jest to, ze nawet wizrualnie wspieracie sie w glupich komentarzach jak podrostki popijajace wino na lawkach i zaczepiajace przechodniow. Zaloze sie, ze w realu i w pojedynke gowno znaczycie.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 21 lip 2009 17:06

user114893 pisze:
71jkc pisze:idioci czy mnie sie w oczach mieni ? nie mam cierpliwosci do takich bzdur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


To zamknij oczy i sie wyloguj. Nikt ciebie tutaj nie zapraszał. Wręcz przeciwnie.

ty sie wyloguj i przestan dreczyc nas corko grabarza
a kto ciebie tu zapraszal??????????????????

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 17:10

przeciez to tu nikogo nie dotyczy bo to twoj problem ale ty o porady prosilas wiec je dostalas .

Znowu to samo, nie czytasz postow uwaznie. Wroc do gory, bo mi sie powtarzac nie chce.

I tak juz przestan dreczyc .

Co ty z tym dreczeniem?:D


A skad juz wiesz ze maz czy partner pracy przed ta data nie znajdzie .................. oczywiscie nie znajdzie bo nawet nie szuka tylko zasilki pobiera i zyje na koszt panstwa .

Jak znajdzie to super. Nie zeby cie to dotyczylo, bo sytuacji nie znasz, ale szuka. Na koszt panstwa nie zyje, tylko aktualnie na moj, bo za 60funtow tygodniowo raczej by nie przezyl. Reszte zostaw mojemu sumieniu, bo to nie twoja sprawa.


i na wakacje jedzie a zasilki sa dla tych co pomocy potrzebuja uwazaj bo moze ktos was wydac , a wtedy cyrki sie zaczna :roll:[/quote]


Co sie ma niby wydac? Jemu zasilek sie nalezy, bo panstwo mu nie zapewnia zatrudnienia, a nawet system utrudnia zdobycie. Uwiesz mi, ze szuka pracy intensywnie. I caly czas sie uczy. Przeczytaj wyzej co napisalam o praktykach - dostalby te praktyki, ktore by mu prace umozliwily, gdyby nie to, ze jednoczesnie stracilby zasilek. Takie to troche ironicznej, bo najwyrazniej latwiej w tym kraju po prostu nic nie robic. No moze nie nic, bo dzieci to sie oplaca plodzic:)

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 17:12

71jkc pisze:
user114893 pisze:
71jkc pisze:idioci czy mnie sie w oczach mieni ? nie mam cierpliwosci do takich bzdur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


To zamknij oczy i sie wyloguj. Nikt ciebie tutaj nie zapraszał. Wręcz przeciwnie.

ty sie wyloguj i przestan dreczyc nas corko grabarza
a kto ciebie tu zapraszal??????????????????



To ja zalozylam ten watek, wiec to naturalne, ze go sledze. Natomist nie rozumiem twojej postawy i ciaglego powtarzania tego samego. Nudne to. Musisz sie strasznie nudzic......

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 21 lip 2009 17:19

Jak pracujesz z bachorami specjalnej pomocy to tobie sie udzielilo no i widac !!! :shock: Sama to udokumentowalas w swoich postach bye.

user114893
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2009 10:03

Postautor: user114893 » 21 lip 2009 17:29

71jkc pisze:Jak pracujesz z bachorami specjalnej pomocy to tobie sie udzielilo no i widac !!! :shock: Sama to udokumentowalas w swoich postach bye.


Za to ty swoja wypowiedzia udokumentowalas swoj poziom, za rowno kulturalny jak i inteletualny. Sama nie wierze, ze tak nisko upadlam reagujac na taka tepote. Te bachory, jak je nazwalas, wiecej sa warte niz cala bezuzyteczna armia takich larw jak ty.
Jak nadal tak sie bedziesz emocjowac swiatem wirtualnym bedziesz potrzebowala hospitalizacji. Ciao!


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron