O wszystkim na tematy prawne
user631046
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2008 15:08

Czy da się tak zrobić z ubezpieczeniem?

Postautor: user631046 » 27 gru 2008 15:12

Witam

Pytanie moje dotyczy ubezpieczenia:
Czy jesli kupie skuter (po wypadku lub uszkodzony) i ubezpiecze go na siebie to czy np. po roku jesli bede ubezpieczal auto to czy policzy mi sie ten rok do znizek na ubez auta?

skuter bedzie stal pod domem, nie bedzie uzywany, chodzi mi tylko o to aby ubezpieczyc jakis pojazd na siebie abym mial znizki

z gory dzieki za pomoc

PS. a moze jakis inny pomysl?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 gru 2008 07:11

Jezdzic taksowkami.
Taniej, mozna wypic i odpada problem blachar.

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 29 gru 2008 10:28

Nie mam pojecia czy tak to dziala jesli chodzi o relacje skuter - samochod. Wydaje mi sie ze to zalezy od konkretnej firmy czy Ci uzna cos takiego. Moze prosciej bedzie kupic niedrogi samochod, jesli i tak nie bedziesz nim jezdzil to co za roznica? Po roku bezszkodowej jazdy powinna byc znizka , nie wiem ile - to tez zalezy od firmy w ktorej kupisz ubezpieczenie. Znam kogos , kto w Churchil dostal znizke po roku ok 30%. Moze zadzwon do konkretnej firmy i zapytaj. Z tego co sie orientuje to Lloyds uznaje znizki z Polski ( jesli potrafisz je udokumentowac).

lukaszbiernacki1980
Emigrant
Posty: 128
Rejestracja: 17 mar 2015 10:32

Re: Czy da się tak zrobić z ubezpieczeniem?

Postautor: lukaszbiernacki1980 » 17 mar 2015 16:34

kiedys byl taki system na motorynke ale ttuaj to nie dziala :( mozesz sprawdzic sobie na jakiejs porownywarce ile zapalcisz za ubezpieczenie. ja korzystam z globalmarketcompare.com


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron