O wszystkim na tematy prawne
orca
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2008 10:58

Porady prawne, radca prawny - szukam

Postautor: orca » 14 sie 2008 18:10

witam, potrzebuję numer tel, ew. jakis inny kontakt do dobrego radcy prawnego w londynie, najlepiej w języku polskim, z góry dzięki pozdrwiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 sie 2008 19:42

Orca,

wejdz w podforum prawne i spojrzyj na jakakolwiek odpowiedz Jacka Lawyera. Telefon ma stopce na dole. Tyle ze to nie radca prawny a adwokat.

kasikkk
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2009 14:05

Postautor: kasikkk » 13 mar 2009 18:51

witam mam pytanie do radcy prawnego niestety nie stac mnie abym mogla isc do kogos takiego aby uzyskac pomoc wiec szukam pomocy tu!!maz kiedys zarabial dosyc dobrze wzielismy duzy kredyt na remont mieszkania i bylismy pewni ze bedzie nas stac go splacac niestety maz teraz zarzbia duzo mniej utzymuje z 2000tys.mnie male dziecko 2 i pol roczku brata swojego ktorego wzielismy podopieke po smierci rodzicow meza chlopak ma 16lat ja nie pracuje i nie stac nas teraz splacac tego kredytu zalegamy juz duzo rat czy maz pujdzie do wiezienia za to co mu grozi za to ze nie jestesmy wstanie splacac tego kredytu prosze o pomoc bo chcemy wiedziec na co sie przygotowac z gory dziekuje

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Postautor: kajametrowska » 04 gru 2014 12:34

Hej,
A czy możecie kogoś polecić od spraw związanych ze spadkami i podziałem majątku?

Mój znajomy ma taki problem, że nie chce jechać do polski - a musi uregulować sprawę związaną z zrzeczeniem się zadłużonej nieruchomości w Białymstoku.... Podobno jest na to 6 miesięcy, a już 2 minęły.

Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Postautor: Bloom15 » 04 gru 2014 13:57

Z tego co wiem, to wszystko można załatwić zdalnie, nie trzeba będzie do Polski przylatywać. Wystarczy jedynie, że znajomy upoważni radcę prawnego do reprezentowania Cię przed polskimi urzędami i sądownictwem. Tutaj masz kogoś dobrego z tego miasta kto może spokojnie zająć się tym problemem.

mozartina
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2014 16:28

Postautor: mozartina » 16 gru 2014 16:47

Nie trzeba ustanawiać aż radcy prawnego by zrzec się spadku. Wystarczy samemu wysłać oświadczenie o zrzeczeniu sie spadku (tu obejmującego zadłużoną nieruchomość ) do sadu rejonowego w Polsce miejsca położenia tej zadłużonej nieruchomości.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron