O wszystkim na tematy prawne
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 30 kwie 2013 22:13

Ale zimonn ma rację.
Banki to największe złodzieje świata.
Dzisiejszy kryzys to kto wywołał? Bezrobotny na benefitach?:))) Banki!
A Ja, Ty i reszta muszą to sprzątać, w tym czasie grube i tłuste bankiery dostają kolejne milionowe bonusy.
A przy okazji to muszę cię w czymś rozczarować... Dla banku klient z problemami finansowymi jest najlepszym klientem pod słońcem.
Klient spłacający kredyty to zły klient na którym mało się zarabia.
Tak długo jak długo kredyt jest niespłacony tak długo bank na nim zarabia - wiesz, że nawet na tym niespłaconym?:)))

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 30 kwie 2013 22:37

goraluk pisze:Ale zimonn ma rację.
Banki to największe złodzieje świata.
Dzisiejszy kryzys to kto wywołał? Bezrobotny na benefitach?:))) Banki!
A Ja, Ty i reszta muszą to sprzątać, w tym czasie grube i tłuste bankiery dostają kolejne milionowe bonusy.
A przy okazji to muszę cię w czymś rozczarować... Dla banku klient z problemami finansowymi jest najlepszym klientem pod słońcem.
Klient spłacający kredyty to zły klient na którym mało się zarabia.
Tak długo jak długo kredyt jest niespłacony tak długo bank na nim zarabia - wiesz, że nawet na tym niespłaconym?:)))


No i wszystko fajnie - zgoda na to, ze banki, to największy gangster swiata i jakbym mogła, to wogóle bym z nich nie korzystała - niestety w czasach plasticu i wirtualnego pieniądza to niemozliwe..
Co nie oznacza,że człowiek uważający sie za inteligentnego, ma zapomnieć o jakichkolwiek normach moralnych i przyłączyc sie do grona przekrętów i rzezimieszków bo - "Banki tak robią"...
Bzdura totalna i propagowanie lub poklask - tez nie jest zbyt na poziomie.
Sory góraluk - jak sie chce krytykować to samemu trzeba mieć jakies standardy, których sie trzyma....
Mnie nauczono w domu że żeby coś mieć - trzeba na to zapracować !! I nie tylko o pieniądzach teraz mówie/pisze...także o szacunku, wykształceniu, miłości, rodzinie, przyjażni...Nie można sobie tego po prostu wziąć i powiedzieć to jest moje....
Takie konsupcyjne podejście do tematu można analogicznie przenieść w inne sfery życia....
Być może dla niektórych, moje spojrzenie na ten temat - wydać się naiwne - ale być może - co dziesiąty się zastanowi, zanim sięgnie po nie swoje !! To juz będzie sukces..
Brzmisz jakos znajomo - grubasson??
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013 22:42 przez rolmopsik, łącznie zmieniany 1 raz.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 kwie 2013 22:42

Dlatego banki jako takie powinny być zdelegalizowane, jak piramidy finansowe.

Bank nie powienien mieć możliwości pożyczenia pieniędzy, których nie posiada.

Osoby które to wymyśliły, powinny dostać karę śmierci.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 30 kwie 2013 22:52

Rolmopsik pisze:
goraluk pisze:Ale zimonn ma rację.
Banki to największe złodzieje świata.
Dzisiejszy kryzys to kto wywołał? Bezrobotny na benefitach?:))) Banki!
A Ja, Ty i reszta muszą to sprzątać, w tym czasie grube i tłuste bankiery dostają kolejne milionowe bonusy.
A przy okazji to muszę cię w czymś rozczarować... Dla banku klient z problemami finansowymi jest najlepszym klientem pod słońcem.
Klient spłacający kredyty to zły klient na którym mało się zarabia.
Tak długo jak długo kredyt jest niespłacony tak długo bank na nim zarabia - wiesz, że nawet na tym niespłaconym?:)))


No i wszystko fajnie - zgoda na to, ze banki, to największy gangster swiata i jakbym mogła, to wogóle bym z nich nie korzystała - niestety w czasach plasticu i wirtualnego pieniądza to niemozliwe..
Co nie oznacza,że człowiek uważający sie za inteligentnego, ma zapomnieć o jakichkolwiek normach moralnych i przyłączyc sie do grona przekrętów i rzezimieszków bo - "Banki tak robią"...
Bzdura totalna i propagowanie lub poklask - tez nie jest zbyt na poziomie.
Sory góraluk - jak sie chce krytykować to samemu trzeba mieć jakies standardy, których sie trzyma....
Mnie nauczono w domu że żeby coś mieć - trzeba na to zapracować !! I nie tylko o pieniądzach teraz mówie/pisze...także o szacunku, wykształceniu, miłości, rodzinie, przyjażni...Nie można sobie tego po prostu wziąć i powiedzieć to jest moje....
Takie konsupcyjne podejście do tematu można analogicznie przenieść w inne sfery życia....
Być może dla niektórych, moje spojrzenie na ten temat - wydać się naiwne - ale być może - co dziesiąty się zastanowi, zanim sięgnie po nie swoje !! To juz będzie sukces..
Brzmisz jakos znajomo - grubasson??


Mylisz wartości sztuczne, materialne z wartościami życiowymi, z miłością.
Tak właśnie uczą, masz traktować pieniądz i bank jak rodzinę czy przyjaźń.
Bank to wytwór sztuczny tak samo jak pieniądź, nie naturalny, niewystępujący w przyrodzie. Nie można o nim mówić z szacunkiem i go czcić.
To, że tak to postrzegasz wynika z nauk jakie pobierali twoi rodzicie tobie przekazali i ty sama pobierałaś. Tak jest od wieków.
Ja tam się cieszę kiedy komuś uda się wycyckać bank. To, że ktoś wziął kasę z banku i nie oddaje bo nie ma, cóż a Bank gdzie był jak mu dawał? Bankier widział wówczas w oczach funty-profit a nie rzetelną ocenę jego sytuacji, można nawet powiedzieć, że to bank go do takiego stanu doprowadził.
Już to pisałem nie raz, dlaczego ludzie tak bronią mimowolnie banków?
Chyba pracę o tym napiszę:)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013 22:54 przez goraluk, łącznie zmieniany 1 raz.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 30 kwie 2013 22:53

usercostam pisze:Dlatego banki jako takie powinny być zdelegalizowane, jak piramidy finansowe.

Bank nie powienien mieć możliwości pożyczenia pieniędzy, których nie posiada.

Osoby które to wymyśliły, powinny dostać karę śmierci.


A cały majątek należący do rodziny takiego bankiera powinien pójść na rzecz skarbu państwa.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 30 kwie 2013 23:10

Tak jak napisałam wcześniej - oszustwo jest oszustwem - nie ma tłumaczenia - nie dopisuję ideologii do swojego braku norm moralnych .
Troche na tym świecie pożyłam - i znam wielu ludzi ...moje doświadczenia nie opierają sie, na studiowaniu googla czy wikipedia... znam tez zlodziei, niektorzy z nich to całkiem fajni ludzie, a to co robia uznaja za "fach" i trzymają sie swojego "kodeksu", jednak nigdy nie powiem, ze są moimi przyjaciółmi, ani nie usłyszą ode mnie, ze pochwalam to, czym sie zajmują....
a propo banków
Znałam starszego pana, tu w UK (niestety zmarło się biedakowi) nie cierpiał banków i wszystko co sie z tym wiąze, bojkotował konta bankowe jak długo sie dało, nawet emeryturę przez bardzo długi czas płacili mu gotówką, bo sie upierał, weteran :D , jak już zmuszono go do otwarcia konta - to i tak córka "ogołacała" konto z gotówki a on trzymał to gdzieś w domu w skarpecie haha
Powiadał - Nie będą darmozjady moimi "milionami" obracali ZŁODXZIEJE [......] i tu leciały litanie epitetów hahhahaha

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 30 kwie 2013 23:20

Od studiowania googla to jest blondynek
A co do tematu, to wiesz, banki są specyficzną gałęzią, tak jak pieniądz.
Nie można porównywać rzeczy fizycznych do pieniądza.
To nie jest ideologia, ale fakt.
Pieniądze powstają z długu, czyli już na samym początku są niejako dziełem wirtualnym czy sztucznym, nieistniejącym.
Złodziej jak ci ukradnie TV czy komputer pozbawi cię realnej rzeczy, namacalnej. Dłużnik jak nie spłaci bankowi pożyczki (w teorii) jedynie nie spłaci czegoś co powitało z powietrza.
W przypadku banku nie da się mówić o oszustwie (w tym względzie o jakim piszemy). Zresztą same pieniądze to tylko cyfry w komputerze lub na papierze.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 kwie 2013 23:34

goraluk pisze:Pieniądze powstają z długu, czyli już na samym początku są niejako dziełem wirtualnym czy sztucznym, nieistniejącym.


To prawda, niestety ciemny lud to kupił.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 30 kwie 2013 23:37

...nie dogadamy się w tym temacie ...he he
wciąż będe twierdzić, że to zwyczajne - tłumaczenie (teoretyzownie) oszustów.
Veto - koniec kropka ...tak tez, bedą wychowane moje dzieci :lol:
Niech je - ręka Boska broni :evil:
Rodzina oszołomów co?? hahah
Pierw się uczyc , a potem pracować na każdy grosz, hahaha
Jak mozna by było, opływać w dostatki, przekręcajac banki na kredytach, bleee

Napisz tą książkę, goraluk, chętnie poczytam :P

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 01 maja 2013 12:53

Rolmopsik pisze:...nie dogadamy się w tym temacie ...he he
wciąż będe twierdzić, że to zwyczajne - tłumaczenie (teoretyzownie) oszustów.
Veto - koniec kropka ...tak tez, bedą wychowane moje dzieci :lol:
Niech je - ręka Boska broni :evil:


Wcale ci się nie dziwię. Większość ludzi nie ma bladego pojęcia jak działa bank i skąd biorą się pieniądze. I zdecydowanie nie wejdzie to do żadnego programu nauczania.

Rodzina oszołomów co?? hahah


Nie, ja tak bym nie powiedział.

Pierw się uczyc , a potem pracować na każdy grosz, hahaha
Jak mozna by było, opływać w dostatki, przekręcajac banki na kredytach, bleee


No popatrz, tyle lat nauki a szkoła jedynie przygotowuje ludzi do pracy za minimalne... dla kogoś.
Dlaczego szkoła nie uczy jak być bogatym? Tylko jak uniżenie pracować dla kogoś i szanować grubych i tłustych bankierów?
ps - wiesz, że obecny system edukacji w europie... na świecie to system oparty o założenia Marksa:))? Mało kto o tym wie.

Napisz tą książkę, goraluk, chętnie poczytam :P


Nie książkę ale prace. Książek pisać nie umiem.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 01 maja 2013 21:19

:lol:
Spodziewam sie ze się orientujesz ,że nie każdy jest stworzony do prowadzenia własnej działalności - i jak zwykle z zycia wziete - nic w tym złego pochłaniać wiedzę, nie interesuje mnie marksistowskie podłoze dzisiejszego systemu nauczania - najważniejsze żeby zainicjować mózg do pracy.
Gdyby wszystko sie bojkotowało ze względu na korzenie nie zgodne z naszymi przekonaniami - bylibyśmy leniwymi brudasami, mieszkającymi w kartonach, pochłaniającymi odpady cywilizacyjne, a nasze mózgi stopniowo obumarły by, nie poddając sie wyzwaniom - bo i tak Życie jest tylko przejściową formą naszego istnienia...
Filozofowanie na wyrost doprowadza do frustracji i zaburzeń osobowościowych...
Bełkot? :lol: Good :P
ZŁODZIEJ będzie złodziejem - niezaleznie od tego - kogo okrada. 8)
W moim środowisku (byc może, dla niektórych mało atrakcyjnym), istnieje zasada - Nie kradnij- tego się trzymam całe życie i nie ma wariacji tego zagadnienia.
Moher?? Możesz tak mnie nazwać, nie obraże się - wrecz przeciwnie. :lol:

zimonn
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2013 10:50

Postautor: zimonn » 03 maja 2013 10:50

wez sie dziewczyno ogarnij;] ludzie sie pytaja o cos a ty chcesz umoralnic wszystkich;p nas nie interesuje twoja opinia na ten czy inny temat tylko oczekujemy odpowiedzi na pytanie. chcesz mowic innym co jest dobre a co zle to zostan wychowawca w przedszkolu;]

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 03 maja 2013 19:57

zimonn pisze:wez sie dziewczyno ogarnij;] ludzie sie pytaja o cos a ty chcesz umoralnic wszystkich;p nas nie interesuje twoja opinia na ten czy inny temat tylko oczekujemy odpowiedzi na pytanie. chcesz mowic innym co jest dobre a co zle to zostan wychowawca w przedszkolu;]


Hhahaha - nie dośc że złodziejaszek to jeszcze prymitywny 8)
Jakie pytanie taka odpowiedz - goraluk dostał grzeczna odpowiedz - bo nie jest prostym oszustem - przynajmniej sie stara ideologie dopisac...
A ty PROSTA istoto - na forum dyskusyjnym porad dla złodziei i oszustów się nie udziela, miałeś szansę zweryfikować swoje poglądy - wybierasz prostote i trampki - powodzenia, teraz możesz zacząć "robić w pancerz".

Pomysł na moją kariere, dobry - ale spóżniony - już jestem :D

zimonn
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2013 10:50

Postautor: zimonn » 06 maja 2013 16:25

ok napewno zrobie jak radzisz;D


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron