O wszystkim na tematy prawne
grzesqo
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017 18:58

Potrzebuję pomocy, problem z kursem.

Postautor: grzesqo » 04 kwie 2017 19:13

Witam,

Chciałbym się podzielić moim problemem a zarazem może ktoś mógłbym mi poradzić. Mianowicie od stycznia tego roku, zaczełem kurs na personalnego trenara prowdzonego przez firme "My Training Centre", tę firmę polecił mi inny znajomy personalny trener.
Mój problem zaczął się od nie dawna kiedy firma wymieniona powyżej ogłosiła upadłość, informując mnie o tym mailem i nie dokończyła mi kursu. Zrobiłem i skończyłem u nich level 2 gym instructor ale nie dostałem żadnego certyfikatu , oraz z level 3 personal trainer zostały mi tylko egzaminy ... Niestety po tej wiadomości i próbach skontaktowania się z ową firmą było nie możliwe. Żadnego odewu na moje maile oraz nie przy próbie skontaktowania telefonicznie dostaję wiadomość o nie rozpoznawaniu numeru telefonu. Aktualnie próbuję się skontaktować z awarding body którym jest "active iq" ale też bez większego skutku.
Wydałem sporo pieniędzy oraz włożyłem równie dużo wysiłku żeby uczyć się tego w obcym języku i niechciałbym tego tak łatwo odpuścić. Dlatego czy ktoś mógłby mi coś polecić, jakieś dobre rozwiązanie, prawnika i czy w takiej sytuacji w ogóle mogę coś odzyskać z tego kursu?

Proszę o pomoc.

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości