O wszystkim na tematy prawne
jocker5555
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2016 15:15

Mandat za prywatny parking- sprawa w sadzie

Postautor: jocker5555 » 12 gru 2016 15:35

Witam, mam maly problem, ostatnio przy sprawdzaniu zdolnosci kredytowej wyszlo mi ze jej nie posiadam, jak sie okazalo wisze prywatnej firmie parkingowej za niezaplacony mandat niecale 200f, ktora oddala sprawe do sadu. Nigdy nie placilem mandatow za prywatne parkingu a bylo ich kilka przez ostatnie kilka lat z tego wzgledu, ze wyczytalem gdzies na necie ze prywatna firma nie poda mnie do sadu i nie bedzie to mialo wplywu na moja zdolnosc kredytowa. Jak sie okazalo jest inaczej. Nie wiem czy prawo w tej kwestii sie zmienilo, czy po prostu mialem pecha, w kazdym badz razie szukam kogos kto moglby mi pomoc w tej sprawie. Co mozna tutaj z tym zrobic, czy zaplacic te 200f, czy odwolac sie? Termin zaplaty juz minal wiec i tak najprawdopodobniej moja zdolnosc kredytowa na kilka lat poszla sie j..., chyba ze mozna to jeszcze jakos odkrecic? Jak macie jakies namiary na kogos kto sie na tym zna to bardzo bym prosil o namiary. Z gory dzieki.

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości