O wszystkim na tematy prawne
zibbi78
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2016 23:53

Oszukany przez firme wykonujaca przelewy do Polski na 20.000zl

Postautor: zibbi78 » 08 paź 2016 00:04

Witam
Jestem nowy na tym forum ale zarejestrowalem sie bo potrzebuje pomocy. Otoz firma XXX wykonujaca przelwy obcych walut do PL na poczatku wrzesnia otrzymala ode mnie £9000 celem przelania tych srodkow do PL. Firma ta posluguje sie bankami posilkowymi w celu wykonania transferow krajowych. Przelali mi £5000 pozostalosc (po przewalutowaniu 20.000zl) Arkadiusz R. wlasciciel firmy zatrzymal i przez caly czas do dnia dzisiejszego mnie zwodzi piszac ze wlaczaja sie blokady AML i pieniadze da do nich zawracane lub podaje inne glupie wymowki.Pieniedzy potrzebowalismy z zona na organizacje slubu i wesela oraz pomoc chorej osobie w Rodzinie jednak do dnia dzisiejszego Arkadiusz R. mydli mi.oczy i nie chce oddac 20tys. Ostatnim krokiem mialo byc oddanie tych srodkow na moje konto brytyjskie co tez sie nie stalo, bo szef firmy twierdzi ze bank wykonal blokade i ta ostatnia transakcja tez nie udala sie. Zglosilem do prokuratury w Krakowie i na policje polska i w UK ale mam.prosbe czy ktos mial podobny problem z tymi oszustami i czy ma jakies kontakty prawne osob zajmujacych sie ta dziedzina orzestepstw i mogacych pomoc
Dzieki

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości