O wszystkim na tematy prawne
misioor
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 12 maja 2010 15:17

Wypadek po pracy-potrzebna porada

Postautor: misioor » 08 lut 2016 22:38

Witam wszystkich.
A wiec;
Miałem wypadek po pracy tzn.jezdziłem na rowerze z domu i na dworzec kolejowy a potem pociągiem do Londynu i potem z dworca do domu.Tego felernego dnia kiedy wracałem z pracy miałem wypadek na rowerze.Nie dojechałem do domu.Na 90% sam sie wywróciłem (niestety nie miałem kasku wiem to był mój bład)w sumie nie pamiętam wypadku a dokładnie jakies 8godz.i nie mogę se przypomniec co i jak sie stało .Wszystko co pisze zwiazane z wypadkiem wiem od mojego ,,anioła,,który mi uratował zycie(tzn.zrobił mi profesjonalny opatrunek i zadzwonił po karetke).Tzn.było bardzo zle ze mna.bo rozwaliłem głowe tak ze czaska mi pękła i 2kosci koło oka noi całe szczescie do tego oko zostało nie naruszone.W szpitalu miałem operacje w której ponad 20 szwów mam załozonych na czole i wokół oka.Po kilku dniach wyszedłem ze szpitala i otrzymałem ze wzgledu na powazne uszkodzenie mojej głowy 4tyg.zwolnienia ze szpitala.Moje problemy dopiero sie zaczeły.Tzn.jestem zatrudniony w firmie na stałe i pracodawca tylko mi płaci £88.45 per week Statutory Sick Pay (SSP) Totalna maskra za co zyc z rodzina na utrzymaniu.Do tego mam ubezpieczenie zdrowotne jedno na kredyt(zwiazane od smierci) a drugie mam Life Cover i Critical lllness cover noi problem mam z tym ubezpieczeniem bo zadnego odszkodowania nie dostane bo co mi ta firma powiedziała ze to jest zwiazane z chorobami lub wypadkami zagrazajacemu zyciu.Noi uznali ze nie mam uszczerbku na zdrowiu.Napewno jak dojde do siebie to bede zmieniał to ubezpieczalnie bo to jakas kpina.
Moje pytanie brzmi czy moge cos zrobic tej firmie ubezpieczeniowej tzn.jest sens walczyc o swoje czy jestem na przegranej pozycji?Noi czy moge gdzies dostac jakąs pomoc finansowa lub jakas porade zeby choc troche kasy na zycie dostac .Szok cały czas płace podatki i ubezpieczenia i to nie małe kwoty a pierwszy w zyciu wypadek miałem i nic nie moge dostac..Bo miesiąc nie pracujac z kredytem to nie zaciekawie moze to wygladac.
z góry dziekuje na porady

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości

cron