O wszystkim na tematy prawne
mona86
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2014 19:04

Problem z kartą kredytową

Postautor: mona86 » 25 lis 2015 16:21

Witam. Mam dość dziwną sytuację, chodzi o spłacenie karty kredytowej. Dostałam statement karty z banku i formę do wpłaty. Mój mąż poszedł do banku, wypełnił kopertę (włożył pieniądzę i formę do wpłaty) i wrzucił ja do skrzynki depozytowej. Robił już tak wcześniej i było ok. Ta sytuacja była w czerwcu. Od tamtego momentu nie używałam tej karty. W pażdzierniku dostałam nowy statement i okazało się, że nie uregulowałam tamtego salda i mam dodatkowo 100 f kary. Mniejsza o kare, ale chodzi o to, co się stało, że pieniądze, które zostały wrzucone do skrzynki depozytowej nie zostały zaksięgowane i gdzie się w ogóle podziały? Jak mam to rozumieć, że ktoś z pracowników sobie je ot tak wziął? Mąż się zaklina, przysięga, że wpłacił w taki sposób te pieniądze. Mamy bardzo dobre relacje i sytuację materialną, więc nie mam powodów by mu nie wierzyć. Najgorsze jest to, że nie mamy kwitka z potwierdzeniem wpłaty. Nie mam zamiaru wpłacać pieniędzy ponownie, ale jak mam udowodnić, że wpłaciłam te pieniądze, skoro nie mam żadnych dowodów? Ale też jakoś nie mogę uwierzyć w to, że mógł ktoś w banku tak postąpić. Czy ktoś miał może podobny problem?

Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron