O wszystkim na tematy prawne
veiiinard
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2014 17:20

Chorobowe z Job Centre

Postautor: veiiinard » 17 gru 2014 17:26

Witam,

Chcialabym zaczerpnac jakiejkolwiek opini na temat zasilku chorobowego z Job Centre lub na temat otrzymania renty dla osoby nie sprawnej do pracy.

Moja znajoma, ma naczyniaka na kregach i przez to dretwieja jej rece i nie jest w stanie pracowac. Chodzi ona non stop do szpitala na badania, na testy roznego rodzaju lecz do tej pory lekarze sami nie wiedza co robic dalej. Problem tkwi w tym, iz moja znajoma zaaplikowala o chorobowe z Job Centre, dostawala je jakis czas i ostation zauwazyla, ze jej wstrzymali platnosci podajac powod, ze jezeli szpital sie nie okresli i nie poda daty najblizej operacji, to znajoma nie bedzie dostawac zadnego chorobowego.

Nie bardzo wiemy co w tej sytuacji zrobic, poniewaz znajoma jest samotna matka i ma na utrzymaniu syna a sama nie jest w stanie pojsc do pracy przez podany wyzej powod. Prosze o jakakolwiek opinie od osob ktore byly w podobnej sytuacji lub wiedza jak przywrocic chorobowe.

Dziekuje z góry i pozdrawiam,

Magda

mimaxx
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 22 kwie 2014 15:48

Postautor: mimaxx » 19 gru 2014 14:45

Jak chciałem się tu cokolwiek dowiedzieć na temat zasiłku to mi poradzono żebym się do roboty wziął. Skontaktuj się z Citizen Advice Bureau. Myślę że tam Ci pomogą, zależy na kogo trafisz.


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości