O wszystkim na tematy prawne
aleksanderII
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2013 11:08

order under Children Act

Postautor: aleksanderII » 22 paź 2013 11:15

witam,

powiedziano mi, ze mam aplikowac for orders under the Children Act, skad mam wziac taka form i do ktorego sadu? i czy dziadkowie tez moga wypelniac? a co jesli dziecko ma 13 lat to moze tez byc przesluchane?

dziekuje bardzo z gory za odpowiedz.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: order under Children Act

Postautor: aina24 » 22 paź 2013 11:32

aleksanderII pisze:witam,

powiedziano mi, ze mam aplikowac for orders under the Children Act, skad mam wziac taka form


zalezy w jakim celu dokladnie wypelniasz ale domyslalam sie, ze chodzi Ci o form C1 odnosnie residence order, jesli tez o contact order, prohibited order albo parental responsibility. Pisze po ang bo tak bedzie latwiej odnalezc sie w formie. Jesli natomiast chodzi o ujawnianie whereabouts to wtedy form C4.

i do ktorego sadu?


formy te dostepne sa w sadach magistrates ale tez w county court albo High Court.

i czy dziadkowie tez moga wypelniac?


tak dziadkowie i inni czlonkowie rodziny, jesli juz opiekowali sie dzieckiem wczesniej, ale tylko jesli sad na to wyda leave czyli zgode.


a co jesli dziecko ma 13 lat to moze tez byc przesluchane?

tak w tym wieku juz moze.

dziekuje bardzo z gory za odpowiedz.


prosze bardzo, i powodzenia.

aleksanderII
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2013 11:08

Postautor: aleksanderII » 22 paź 2013 11:37

dziekuje Ci bardzo za tak szybka i konstruktywna odpowiedz, wielkie dzieki, juz wiem o co chodzi, z reszta juz sobie poradze ide to zalatwiac.

pozdrawiam serdecznie.
Aleksander,

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 11:44

mialem odpowiadac, ale odpowiedz widze, ze juz jest...
wiec powodzenia...


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości