O wszystkim na tematy prawne
Brysia1989
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2012 18:54

Proszę o pomoc! PILNE!

Postautor: Brysia1989 » 17 lip 2013 20:32

Potrzebuję pomocy prawnej, najlepiej darmowej ponieważ nie mam pieniędzy na prawnika...

Niestety w życiu nie ułożyło mi się zbyt dobrze... Straciłam pracę, poślubiłam złego człowieka i nie mam środków do życia.

Mam dosyć wysłuchiwania codziennych upokorzeń i pragnę rozwodu i powrotu do Polski...

Proszę podajcie mi jakieś namiary na darmowe porady prawne...


Bardzo ważne.

Dziękuję za wszelkie informacje...

mezatka
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2012 20:17

Postautor: mezatka » 30 lip 2013 21:56

Hej, niestety aniw Polsce, ani w UK zaden adwokat nie poprowadzi sprawy rozwodowej za darmo. Od kwietnia 2013 zmienily sie przepisy i za rozwod musisz zaplacic. Minimalny koszt to £1,000 £1,200 + VAT

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 01 sie 2013 14:54

Branie ślubu to idiotyzm. Ludziom nawmawiali głupot, że to trzeba związek "sformalizować", tylko po to aby potem od nich kase ciągnąć na lewo i prawo.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Proszę o pomoc! PILNE!

Postautor: aina24 » 02 sie 2013 10:03

Brysia1989 pisze:Potrzebuję pomocy prawnej, najlepiej darmowej ponieważ nie mam pieniędzy na prawnika...

Niestety w życiu nie ułożyło mi się zbyt dobrze... Straciłam pracę, poślubiłam złego człowieka i nie mam środków do życia.

Mam dosyć wysłuchiwania codziennych upokorzeń i pragnę rozwodu i powrotu do Polski...

Proszę podajcie mi jakieś namiary na darmowe porady prawne...


Bardzo ważne.

Dziękuję za wszelkie informacje...



Troche wiecej poztywizmu:
Rozwod nie zajac...
stracilas prace moze nie bez powodu, bo teraz jak znajdziesz druga to moze tam poznasz kogos wlasciwego w koncu. Zawsze gdy zamykaja sie jedne drzwi to w tym samym czasie otwieraja sie inne.

Z Twojego postu zabrzmialo jak bys mylila prawnika troche z psychologiem, bo niby jakiej porady oczekujesz? rozwod to rozwod. Jak Cie nie stac to sie na razie nie rozwodz tylko popracuj i zarob na niego.

cycuszki2
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 22 paź 2013 00:43

Postautor: cycuszki2 » 22 paź 2013 11:47

no niestety innego wyjscia nie ma jak zajac sie swoim zyciem i wszystko powoli, poki ponownie za maz sie nie chce wychodzic to z rozwodem mozna poczekac..


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości