Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
annkus
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2011 16:10

POLSKA GRUPA TURYSTYCZNO KRAJOZNAWCZA

Postautor: annkus » 05 lut 2011 16:14

WITAM WSZYSTKICH MILOSNIKOW WYPOCZYNKU NA SWIEZYM POWIETRZU
Jesli chcesz spedzic weekend milo, zdrowo, zobaczyc nowe miejsca i poznac sympatycznych rodakow, dolacz do nas i przyprowadz swoich znajomych.

NIE MUSISZ BYC ATLETA ANI ZAWODOWYM KOLARZEM
Wycieczki sa opisane (wraz z dlugoscia trasy), wiec kazdy moze ocenic czy jest to spacer na jego sily.

NASZA GRUPA MA JUZ 180 CZLONKOW!!!
Od momentu zalozenia (Maj 2010) grupa cieszy sie wielka popularnoscia i ciagle przybywa nam nowych osob!

PARE SLOW O MNIE (ZALOZYCIELCE)
Mam na imie Ania, pochodze z Krakowa i pracuje w Londynie jako architekt od okolo 5 lat. W przeszlosci nalezalam do grupy turystycznej w Harrow i wynioslam z niej wiele milych wspomnien. Ostatnio postanowilam, ze chcialabym poznac wiecej Polakow, zwlaszcza milosnikow aktywnego wypoczynku we wszelkiej formie. Stad wzial sie pomysl zalozenia tej grupy. Mam nadzieje ze znajde wielu entuzjastow ktorzy sami znaja ciekawe trasy i beda chcieli organizowac wycieczki. Mam tez nadzieje ze z czasem staniemy sie grupa zzytych przyjaciol, ktorzy spotykaja sie rowniez na grille, urodziny albo na pogawedke w pubie.

NIE PRZEGAP NASZEJ MAJOWEJ WYCIECZKI DO BRECON BEACONS
Jak zapisac sie do grupy:
1) Zaloz konto na stronie www.meetup.com
2) Kliknij na link http://www.meetup.com/Polska-Grupa-Tury ... -Londynie/
3) Kliknij na wycieczke ktora jestes zainteresowany i aby dolaczyc zaznacz 'I'm going'. Przeczytaj program.
4) Pod zakladka 'Past Meetups' (w kolumnie po lewje stronie) mozna poczytac o naszych przeszlych wyprawach i obejrzec zdjecia.

I TO CHYBA TYLE, DO ZOBACZENIA NA TRASIE!
W razie pytan prosze o kontakt poprzez strone Meetup.

Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron