Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
user1954367
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 11 wrz 2008 17:47

wyjazd do chorwacji

Postautor: user1954367 » 11 mar 2009 10:45

czesc mam prosbe chce okre wrzesien pojechac z mama do chorwacji -nie wybralam miejsca bo nie wiem jeszcze ale myslalam najpier z jakiego biura opcja half board ale wszystko jest strasznie drogie nawet na lastminute nie wspomne o thomas cook powyzej 500 od osoby to za duzo moze doradzicie cos...zalezy nam chociaz na sniadaniu wiec nie wiem jak to zorganizowac...jesli macie inne pomysly lub orientujecie sie w biurach podrozy i ofertach to prosze o namiary...dzieki...

user547867
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2009 10:14

Postautor: user547867 » 24 kwie 2009 10:27

do chorwacji polecam tylko jechac w ciemno albo znalezc przez internet same noclego) i autem... droga jest super (bezplatne autostrady w niemczech) przejazd przez alpy z super widokami i jestescie w chorwacji... czasowo to zajmuje tyle samo co do polski km troszke wiecej. na miejscu w tamtym roku wynajmowalismy apartament z 2 sypiialniami za 40 euro (poczatek lipca) do tego kuchnia z jadalnia w super domu wczasowym (w poronaniu do anglii - luksus) polecam wyspy na pn chorwacji (krk,rab) pule albo dalmacje, z daleka omijajcie duze miasta z portami lotniczymi (ceny minimum x2.5).
w chorwacji ceny sa w euro (lub walucie lokalnej kuna), funty lepiej sie oplacalo wymienic na miejscu ale bankomatow masa i prawie wszedzie mozna placic karta. Niby chorwacja nie jest w uni ale nie trzeba zadnego dodatkowego ubezpieczenia kupowac na auto a poicja i ludzie bardzo pozytywnie patrza na turystow...w ogole bez zadnego oporu moge powiedziec ze nalepszy kierunek dla rodziny jest wlasnie tam albo greckie wyspy....
po drodze spotkalismy kilka samochodow angielskich (stary opel astra z dwojka 40 letnich kobiet ktore do chorwacji jezdza 3 razy w roku od 15 lat)

ceny porowywalne jak w polsce/ super piwo niedrogie/ ryby smazone i kalmary najlepsze na swiecie, jachty abramowicza i superluxusowe plywajace w cichych zatoczkach (wiele z angielskimi flagami).

pozdrawiam kook


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron