Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
japek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2008 19:21

paszport ... czy dowód... ???

Postautor: japek » 17 wrz 2008 19:22

witam. Planuje podroz do Grecji.Paszport niestety zaczelam wyrabiac w POlsce gdy bylkam ostatni raz w kraju. Nastepny urlop planuje w Grecji- ale panie w biurze turystycznym powiedzialy mi ze bez paszportu nie bede w stanie wjechac i wyjechac z Grecji, Portugalii czy innego kraju unii europejskiej. Skoro z Polski przyjechalam na dowod, bylam teraz w Irlandii tez na dowod, to co za rownica w przypadku Grecji?czy podano mi nieprawdziwa informacje czy naprawde bede musiala leciec po paszport przed wycieczka (paszportu nie mpge odebrac przez konsulat w Londynie-tylko osobiscie w kraji i w urzedzie gdzie zlozylam wniosek - stad tez chce uniknac niekoniecznej podrozy> Bardzo prosze o odpowiedz,z gory dziekuje, Ania

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 17 wrz 2008 20:11

Zostalas wprowadzona w blad. Do wszystkich krajow Unii Europejskiej mozesz sie udac uzywajac dowodu osobistego.


Tutaj masz informacje z Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

http://www.msz.gov.pl/Informacje,wizowo ... ,1799.html


Ja osobiscie bym zrezygnowal z takiego biura podrozy. Bo jesli juz na poczatkowe spotkanie z klientem wystawia niekompetentne osoby, to strach myslec jak bedzie wygladac taka wycieczka ;)

japek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2008 19:21

Postautor: japek » 19 wrz 2008 17:11

dziękuje bardzo za odpowiedz. pozdrawiam.

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 19 wrz 2008 20:37

eee tam od razu niekompetentna firma. mnie ostatnio na lotnisku w niemczech wmawiali ze potrzebuje landing card zeby wjechac do UK. ludzie z Europy nadal myslą ze Polska jest na Kaukazie... :lol:


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron