O samochodach, motocyklach i rowerach ...
user2080496
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2007 16:25

bmw 316 problem

Postautor: user2080496 » 28 paź 2007 16:32

witam.
mam problem z bmw 316 z 94 roku.
otoz pekla mi uszczelka pod glowica,ktora zostala wymieniona ale:
po wymianie uszczelki przez""fachowcow"" gotuje mi sie woda po przejechaniu zaledwie kilku kilometrow tzn. wskaznik na czerwonym(gdy bylo sprawne nigdy powyzej polowy)
nie ma utraty wody.
zaobserwowalem rowniez ze nie chodzi ogrzewanie(wczesniej bylo)
czym to moze byc spowodowane.
dzieki za pomoc.

user1401062
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 09 gru 2007 14:16

Postautor: user1401062 » 09 gru 2007 14:21

nie wiem czy nie jest juz za pozno i byc moze juz naprawiłeś ale jesli nie wiec
nie jestem mechanikiem, ale jak jeszcze miałem swoj samochodzik w polsce, tez bmw identyczne jak twoje, to miałem kiedyś podobny problem, a wlasciwie objawy identyczne jak u ciebie, u mnie po prostu nawalił termostat, nie puszczał odpowiedniej ilości płynu i silnik się grzał po przejechaniu jak u ciebie paru km, wymieniłem na nowy , w polsce koszt ok 50 zł i wszystko juz bylo ok, tak samo ze nie ma ogrzewania, to pierwszym objawem ktory sie sprawdza jest termostat, jest wadliwy dlatego nie nagrzewa, ale jak juz wspomnialem mechanikiem nie jestem ale mam nadzieje ze to to, bo koszt naprawy bedziesz mial niewielki
daj znac co to bylo
pozdrawiam

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 lut 2008 13:35

Jezeli nie za pozno to sprawdz jeszcze odpowietrzenie wody, w niektorych bmw zeby dobrze odpowietrzyc uklad chlodzenia silnik musi byc w innej pozycji niz poziomo, czyli lekko pochylony. W ktora strone i jak dokladnie nie powiem bo nie wiem.

pozdrawiam


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron