O samochodach, motocyklach i rowerach ...
Rom80
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2016 15:58

Problem z ubezpieczycielem

Postautor: Rom80 » 26 paź 2016 16:15

Witam
Przepraszam ze kolejny post zakladam ale jakos nie znalazlem podobnego postu.
Mianowicie tydzien temu mialem wypadek samochodowy moj van uczestniczyl w tym, a dokladnie kierowca osobowki udezyl we mnie :oops: co sie wiecej okazalo byl pod wplywem alko.Byla policja , karetka i straz. Van trafil na parking ja do szpitala z niewielkimi obrazeniami glowy. Sprawe zglosilem do ubezpieczyciela mojego BUDGET oni maja umowe z AXA (moje ubezp full comprehensive ). Moje pytanie do was co robic poniewaz van jest write off zaprponowali mi za niego ( vivaro2009 ok 85000mil) smieszne pieniadze £3800 .
Tego vana wziolem w kredyt cena za niego byla prawie £7000 bez kredytu ( prosze bez glupich podtekstow typu tos deal zrobil) pisze o rade.Jezdzilem nim 9mcy . I nie wiem jak tu teraz z tego wyjsc normalnie poniewaz wypadek byl nie z mojej winy musze miec auto do pracy ale za taka kase w tym roczniku i ze zblizonym milarzem to nie znajde :twisted: . Dzieki wielkie za wszelkie info

Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości