O samochodach, motocyklach i rowerach ...
Dorson
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015 11:21

Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: Dorson » 12 gru 2015 18:43

Witam,
mam 22 lata (w styczniu 23) prawo jazdy 4 lata i 7 miesiecy. Planuje zakupic auto, szukam ubezpieczen lecz niestety ceny sa bardzo wysokie, wiadomo, ze jestem mlody to musze sie liczyc z kosztami, ale mam nadzieje, ze ktos tutaj sie zna i doradzi moze jakies auto ktore nie bedzie mialo drogiego ubezpieczenia, odrazu mowie ze nie chce micry czy corsy, rozgladam sie za vauxhallem astra 4, z rocznika 2010. Moj budzet na auto to okolo 5500funtow.

Czy ktos sie orientuje jakiego ubezpieczenia moge sie spodziewac, lub doradza kupno jakiegos auto, do takiej sumy, w miare przyzwoitego rocznika.

mat19
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2016 18:48

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: mat19 » 21 mar 2016 18:54

w dobrej cenie kupisz jakiś francuski samochód o bardzo dobrym wyposażeniu. Przemyśl to ;)

jomalpro
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2016 12:21

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: jomalpro » 28 mar 2016 12:27

Polecam Ci VW Golfa VI z niezniszczalnym silnikiem 1.9 TDI. Za taką cenę kupisz już w dobrym wyposażeniu, a i rocznik będzie młody. Co do ubezpieczenia to silnik poniżej 2.0 więc będzie niższe.

ZygmuntKrak
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:48

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: ZygmuntKrak » 23 wrz 2016 12:51

Witam
Wszystkich zainteresowanym tanim ubezpieczeniem w UK zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam

luk25
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 09 sie 2015 10:13

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: luk25 » 18 paź 2016 10:58

Tak się właśnie zastanawiam, co by się stało gdyby ubezpieczyć auto z kierownicą po prawej stronie w Polsce a jeździć po UK? Na pewno wyszłoby taniej, bo w UK ubezpieczenie potrafi kosztować 4-6 tys zł, w Polsce nawet gdyby 2 tys zł kosztowało, to byłby szczyt.


Musze jeszcze dopytać. A może ktoś już to praktykował wcześniej?

rsaarekk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2016 14:36
Kontaktowanie:

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: rsaarekk » 24 paź 2016 10:20

Nie praktykowałem ale dołącze się do pytania bo również mnie to interesuję.

dadara
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 09:49

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: dadara » 02 sie 2017 13:08

A ja jakiś niecały rok temu wróciłem do Polski i część zarobionych w UK pieniędzy zainwestowałem w auto. Kupiłem sobie 11-letnią toyotę i oczywiście pierwsza rzecz, przed którą stanąłem to wyboru ubezpieczyciela. Muszę Wam przyznać że od mojego pobytu w Anglii i Szkocji (4,5 roku) trochę się nad Wisłą pozmieniało. Duża ilość firm ubezpieczeniowych na rynku plus rosnąca nieustannie liczba samochodów równa się rywalizacja o klienta. Wprawdzie ostatnio ceny ubezpieczeń poszły w górę, ale wciąż są to u większości ubezpieczalni relatywnie niskie kwoty. Jakby ktoś z Was wracał w najbliższym czasie do PL i chciał ubezpieczyć swoje auto, to polecam firmę Gothaer. Sam ubezpieczyłem u nich auto niecałe pół roku temu i nie żałuję tej decyzji. Przede wszystkim cenię sobie ich podejście do klienta. Są otwarci, wyjaśniają wszelkie wątpliwości, a muszę się Wam przyznać, że miałem do doradców wiele pytań. Także później, jak chciałem z nimi skonsultować telefonicznie coś, nie bylo najmniejszego problemu.

kostis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2017 09:44

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: kostis » 11 sie 2017 09:47

Ubezpieczenie powinno być na tyle dobre, że pokryje wszystkie koszta, nawet te najmniej spodziewane... np. wynajęcie lawety, nigdy nie wiadomo kiedy nas taka potrzeba dopadnie.

_________________

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: Wiki93 » 22 sie 2017 12:59

Zawsze można zrobić tak jak ja i wziąć za współwłaściciela auta tatę, który ma cały pakiet zniżek. A dzięki temu ja mogę zbierać własne zniżki, a teraz bazować na upustach taty. Dzięki temu trochę zaoszczędziłam na ubezpieczeniu, ale jak wiadomo wszystko idzie w górę. Choć ja tak uważam, że wybrałam bardzo dobrego ubezpieczyciela. I jak ktoś wcześniej wspomniał mają oni bardzo dobre i przyjazne podejście do klienta. Dla mnie to jest ważne. Już nie raz się gdzieś spotkałam z takim przyjęciem, że osoba, która ze mną rozmawiała sprawiała wrażenie jakby mu zwisało i powiewało czy ja skorzystam z jego usługi. Bardzo źle się z tym czułam. Miałam tak jak wynajmowałam salę na imprezę, którą organizowała moja firma. Gdyby nie to, że szef nalegał na tą salę to bym stamtąd wyszła. Już dawno nie spotkałam się z takim złym podejściem do klienta. Tak więc to bardzo dużo daje firmie. Taka miła obsługa czasem sprawia, że człowiek nawet już nie szuka innej oferty.

oganesian
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2017 19:03

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: oganesian » 03 paź 2017 19:20

Całkowicie popieram mojego poprzednika... Nic dodać, nic ująć...

grunta
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017 11:33

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: grunta » 26 paź 2017 20:08

Ja się na tym kompletnie nie znam. Nie jestem w stanie pomóc...

AgaS25
Gastarbeiter
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016 13:31

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: AgaS25 » 23 lis 2017 14:33

Jeśli chodzi o kraj to w cuk można tanie ubezpieczenie kupić.

pawellos
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2017 11:49

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: pawellos » 24 gru 2017 16:06

Mi się wydaje, że są to naprawdę całkiem przydatne porady :) Dzięki wielkie :)

merki
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 01 sie 2017 11:42

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: merki » 29 mar 2018 10:23

AgaS25 pisze:Jeśli chodzi o kraj to w cuk można tanie ubezpieczenie kupić.

I można samodzielnie na kalkulatorze cuk wyszukać gdzie ubezpieczenie będzie najtańsze.

Maaatys
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2018 12:13

Re: Ubezpieczenie dla mlodego kierowcy

Postautor: Maaatys » 30 mar 2018 16:12

Najlepiej zapytać bezpośrednio u ubezpieczyciela. Takie źródło informacji będzie stanowczo najlepsze.


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron